medyauzmani.com

1inch, Unstoppable Fields ile işbirliğini duyurdu

1 inçlik merkezi olmayan borsa, kripto ödemelerini basitleştirmek için durdurulamaz alanla ortaklık kurdu. Şirket, hareketin DeFi ürün ve hizmetlerinin daha yaygın hale gelmesine yardımcı olacağını söylüyor.

1 inçlik cüzdan kullanıcıları, yeni işbirliğinin bir parçası olarak Unstoppable’ın alan adı hizmetlerini kullanarak “okunabilir alan adları” ile kripto ödemeleri yapabilecek. Böylece kullanıcılar, genellikle 42 karakter uzunluğundaki uzun alfanümerik kripto cüzdan adresleri yerine kişisel alan adlarını işleyebilecekler. Tüm Durdurulamaz Etki Alanı adresleri gibi, bu cüzdan adresleri de blok zincirinde NFT’ler olarak hiçbir baskı veya yenileme ücreti olmadan oluşturulacaktır.

1inch Network kurucu ortağı Serge Koons, Durdurulamaz Etki Alanları işbirliğinin Web3 ürün ve araçlarının erişimini artıracağını söyledi. Koons, “Kullanıcı deneyimi, güvenlik ve kimlik sorunları Web3’ün ana akım olarak benimsenmesini engelliyor” diyerek, yeni ortaklığın Web3 paylaşımını daha eğlenceli ve ilgi çekici hale getirerek bu engellerin üstesinden gelmek için bir fırsat sağlayacağını da sözlerine ekledi.

150’den fazla Web3 uygulamasına dahil edilen Durdurulamaz Etki Alanları, Temmuz 2022 itibariyle 2,5 milyonun üzerinde alan adı kaydına sahiptir. 1 inçlik entegrasyon, NFT Etki Alanı Hizmeti tarafından desteklenen 80’den fazla cüzdan ve borsaya yeni bir tane ekleyecektir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın