medyauzmani.com

Petkatalog Esenyurt, Beylikdüzü, Bahçeşehir ve Büyükçekmece bölgelerine eve servis petshop hizmeti vermekle beraber, Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo imkanı da sunmaktadır. Satışını gerçekleştirdiği tüm markalar, Türkiye Distribitörleri veya doğrudan üreticisinden temin edilmekte olup tamamı orijinallik garantisine sahiptir. petkatalog.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın. Peki ziyarette neler ile karşılacaksınız?

Sunulan Ürünler Nedir?:

kedi maması
köpek maması
royal canin kedi maması
pro plan kedi maması
royal canin köpek maması
pro plan köpek maması

Petkatalog, 2019 yılında, evcil dostlarımızın hayatına sevgi ve sağlık katma arzusuyla İstanbul’da kurulmuş bir online petshop sitesidir. Misyonumuz, pet sahiplerine en kaliteli ürünleri sunarken, evcil dostlarımızın sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmaktır.
Petkatalog olarak inanıyoruz ki, evcil dostlarımız sadece hayvanlar değil, aynı zamanda birer aile üyesidir. Bu nedenle, onların hayatına değer katmak, sağlıklı bir yaşam sürmelerini desteklemek bizim öncelikli hedefimizdir. Bu amaçla, kaliteli ürünlerimiz, uzman kadromuz ve sağlık konusundaki bilgilendirici içeriklerimizle pet sahiplerine güvenilir bir kaynak olmayı amaçlıyoruz.

Şuanda Beylikdüzü, Esenyurt ve Bağcılar bölgelerinde aktif olarak faaliyet gösteren şubelerimizle, müşterilerimize birebir hizmet sunuyoruz. Evcil dostlarınızın ihtiyaçlarına uygun ürünleri bulabileceği, uzman tavsiyeleri alabileceği bir adres olmak için çabalıyoruz. Aynı zamanda, bu bölgelerdeki pet sahiplerine evlerine paket servis hizmeti sunarak, alışverişlerini kolay ve keyifli bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyoruz.
Ancak sınırlarımız bu bölgelerle sınırlı değil. Türkiye’nin dört bir yanındaki petseverlere ulaşmak amacıyla kargo ile gönderim hizmeti sunuyoruz.

İletişim Detayları:

İşletme Adı: PETKATALOG

İletişim E-Posta: [email protected]

Ülke: Türkiye

Website: www.petkatalog.com

Yorum yapın