medyauzmani.com

Adicet Bio hisseleri hücre terapisi katalizörleri nedeniyle Satın Al’a yükseltildi Yazar Investing.com


© Reuters.

Salı günü, Adicet Bio Inc. (NASDAQ:ACET) Jones Trading tarafından Tut’tan Al’a yükseltildi ve yeni fiyat hedefi 6,00 $ olarak belirlendi. Yükseltme, özellikle enflamasyon ve immünoloji (I&I) olmak üzere hücre tedavisi alanına artan ilgiyi dikkate alarak şirketin ticaret katsayısı ve teknoloji değerinin yeniden değerlendirilmesini takiben yapıldı.

Analistler, “2024 yılında hücre tedavisi alanında yaklaşık 10 önemli veri katalizörü görüyoruz ve ACET’e yönelik net bir okuma görüyoruz” dedi.

Henüz lupus nefritini değerleme modeline dahil etmemiş olan Adicet Bio’nun 2024 yılı sonuna kadar ilk veri setini yayınlaması bekleniyor. Jones Trading, değerlendirmelerine dahil etmeden önce bu verileri beklediklerini belirtti.

Adicet Bio’nun mali durumu güçlü görünmektedir; şirket 2023’ün üçüncü çeyreğinin sonunda 183 milyon dolarlık sağlam bir nakit rezervi bildirmiştir. Ayrıca, şirket Ocak 2024’te 98 milyon dolar daha toplamayı başardı. Jones Trading, hisse senedinin şu anda nakit değerinden işlem gördüğünü ve bunun da notu Satın Al’a yükseltme kararlarına katkıda bulunduğunu belirtti.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın