medyauzmani.com

Akoustis, 2024 yılının 3. çeyreğinde üretim için Wi-Fi 7 filtre siparişi aldı Yazar Investing.com


© Reuters.

Patentli yüksek bant RF filtreleri konusunda uzmanlaşmış bir üretici olan Akoustis Technologies, Inc. (NASDAQ: AKTS), üst düzey bir müşteriden yeni nesil Wi-Fi 7 filtreleri için sipariş aldığını duyurdu. 4×4 MIMO Wi-Fi 7 yönlendirici platformu için tasarlanan bu filtrelerin, müşterinin 2024 takvim yılının Eylül çeyreğinde planlanan üretim artışını desteklemesi bekleniyor.

Şirketin 5.5 GHz ve 6.5 GHz XBAW® filtreleri, 32 milyondan fazla konut müşterisine sahip ABD merkezli lider bir operatörün yönlendiricilerine entegre edilecek. Bu filtreler sırasıyla U-NII 5’ten 8’e ve U-NII 1’den 3’e kadar birlikte varoluşu mümkün kılacak şekilde tasarlanmıştır. Kompakt 1,6 x 1,8 mm boyutlarında paketlenmişlerdir ve küçük taşıyıcı yönlendiriciler için faydalı olan düşük gecikme süresi sunan mimarileri desteklemektedirler. Ayrıca filtreler, Wi-Fi 6E’nin maksimum veri hızına göre önemli bir artış olan yaklaşık 46 Gbps’ye kadar gelişmiş Wi-Fi 7 veri hızlarını desteklemektedir.

Akoustis CEO’su Jeff Shealy, Wi-Fi 7 bir arada var olma filtrelerinin taşıyıcının yönlendirici platformuna entegrasyonunun teknolojik ilerlemelerini ve küçük taşıyıcı yönlendiriciler için üstün performans sunma yeteneklerini gösterdiğini belirtti.

Şirketin tescilli XBAW® üretim süreci, mobil ve diğer kablosuz uygulamalara yönelik toplu akustik dalga RF filtreleri üretmek için kullanılıyor. Akoustis, Canandaigua, NY’de 125.000 metrekarelik bir ticari gofret üretim tesisi işletmektedir ve merkezi Charlotte, Kuzey Carolina yakınlarındadır.

Bu haber bir basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın