medyauzmani.com

Altcoin’in 1 Milyar Ulaşması Bekleniyor!

YFI adlı bir altcoin, son zamanlarda birçok yatırımcının ilgisini çekmeye başladı. Lansmanından sonraki iki ay içinde bir numaralı döviz borsası oldu. YFI, ETH’den gerçek para.

Altcoin, BTC fiyatı 11.700 seviyesine ulaştıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu hamlenin ardından reel para tüm finans piyasalarının dikkatini çekti. Son olarak, bir araştırma uzmanından YFI Çok konuşulacak bir kehanettir. Bu uzmana göre gelecekte bu gerçek paranın değeri tam olarak 1 milyar dolar olacak.

1 milyar fiyatına ulaşması şaşırtıcı olmayacaktır.

Birçok uzmana göre yeni kripto para birimini LINK yeni pazar olarak adlandırabiliriz. Genellikle uzun vadeli yatırımcılar için iyi olan yeni kripto paranın oranı %33,32 oldu. Gerçek bir para analizi şirketindeki araştırmacılardan biri Ryan Watkins YFI’nin 1 milyarı görmesinin şaşırtıcı olmayacağını söylüyor. Watkins, mevcut borsa değerinin gerçek potansiyelinden uzak olduğunu söylüyor.

Aslında, gerçek paranın değerinin önemli ölçüde artacağını söyleyen birçok uzman var. Coinbase’in kurucu ortağı Fred Ehrsam Ayrıca yeni çıkan sigorta modelinin DeFi’ye eklenecek yeni özelliklerden biri olduğuna da değiniyor. BitMEX CEO’su da YFI’nin 100 bin dolar seviyesine rahatlıkla ulaşabileceğini söylüyor.

3 Milyar Gerçek Değer!

Watkins’in açıklamasına rağmen piyasadaki bir başka isim de YFI’ye 3 trilyon dolarlık yatırım yaptı. YFI Sembolün 1 T’ye ulaşmasının dünyadaki toplam değerinde üç kat artış anlamına geleceğini söyleyen uzman, 3 trilyonluk değerin doğru olduğunu söylüyor.

Yearn Finance’te markalaşma da mevcuttur 30am YFI anlaşılan. Bu tekliflere baktığımızda piyasadaki kripto para hizmetlerinin altında kalan teklifler olduğunu görüyoruz. Bu yetersizlik, sanal para biriminin değerinin BTC’yi hızla aşmasına neden oldu. Bu yükselişin bir diğer nedeni de gerçek paranın listelendiği yerin FTX olması. Aynı zamanda Aeve’de listelenmesi de gerçek paranın değerini artırıyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın