medyauzmani.com

AssetMark platform varlıkları bir önceki yıla göre %14,5 arttı Yazar Investing.com


© Reuters.

CONCORD, Kaliforniya – AssetMark Financial Holdings, Inc. (NYSE: AMK), Ocak 2024 sonunda 109,7 milyar dolar olan platform varlıklarında yıldan yıla %14,5’lik bir artış olduğunu bildirdi. Şirketin net akışları da bir önceki yıla göre %24,5 oranında artarak 432 milyon dolara ulaştı.

Varlıklardaki ve net akışlardaki olumlu büyümeye rağmen, AssetMark Trust Company’nin müşteri nakdi bir önceki yıla göre %13,0 oranında azalarak 2,89 milyar dolar olarak gerçekleşti. Şirketin hizmet verdiği hane halkı sayısı %5,6’lık bir artışla yükseliş eğilimi göstermiş ve Ocak ayı sonunda 256.078’e ulaşmıştır.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunulan resmi mali tabloların yerine geçmeyen ve tamamlayıcı nitelikte olan aylık rapor, ön hazırlık niteliğinde olup revizyona tabidir. AssetMark, bu verilerin şirketin 31 Mart 2024’te sona eren çeyreğe veya gelecekteki herhangi bir döneme ilişkin mali performansının bir göstergesi olarak yorumlanmaması gerektiğini açıkça belirtmiştir.

Bir varlık yönetimi platformu sağlayıcısı olan AssetMark, bağımsız finansal danışmanları ve müşterilerini, müşteri katılımını, verimliliği ve genel finansal sonuçları geliştirmeyi amaçlayan bir dizi çözümle desteklemektedir. 1996’da kurulan ve merkezi Concord, Kaliforniya’da bulunan şirket, yaklaşık 1.000 kişiyi istihdam etmekte ve 2023 yılı sonu itibariyle yaklaşık 109 milyar dolarlık platform varlığı bildirmektedir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın