medyauzmani.com

Atari, Cryptocurrency Dünyasına Giriyor!

kripto için Atari Bir süre piyasadan uzak kaldıktan sonra hızla yeniden girmeyi planlıyorlar. NFT’leri ve belirteçleri yönetmek için Polygon’un ikinci platformunu kullanacak.

Atari, Cryptocurrency Kullanan İlk Oyun Şirketi Olacak!

1972 yılında kuruldu atari Şirket, oyun ve konsol pazarına giren ilk şirket olma ayrıcalığına sahiptir. Son zamanlarda şirket, Ethereum para birimi sistemine girerek ikinci aşamada kripto para kullanan ilk oyun şirketi unvanını almak üzere.
Yakın zamanda Ethereum dünyasına giren Atari, bir ERC-20 jetonu yarattı. Yeni bir dünyaya giren Decentraland, sanal platformlarda da yerini aldı.

Atari, Ethereum Platformundan Sonra İkinci Aşamaya Giriyor

Borsada Atari Kripto Para Birimi

Yönetim hizmetleri veren Polygon sistemine bağlı ünlü video oyun şirketi Atari’nin kurucularından Frederic Chenais, şimdi şirket olarak ikinci aşamaya girdiğini söyledi. Bir açıklamada, “Poligon ile ortaklığımız nedeniyle buradayız. atari Markalarımızın ikinci bölümünü ve diğer ürünlerimizi kullanma fırsatımız olacak.

Yaptığımız ortaklığın sonuçlarından ve ilerlemesinden çok memnunuz.” Sözlerini kullanarak girdiği ülkede şirketinin hızla ilerleyeceğini öne sürdü.

İkinci lige yükseldiğini duyurdu atari Bunu zorlaştırmak için ATRI adlı şirketinin sembollerini değiştirmeyi planlıyor. Yapılması gereken değişiklikler ile NFT’lere ve diğer token tabanlı uygulamalara erişimin daha pratik hale getirilmesi hedefleniyor. Ayrıca Polygon ile yapılan ortaklık sayesinde NFT’lerini ağ üzerinde başlatmayı da planlıyor.

Atari’nin Ethereum’u ölçeklendirmek ve Poligon köprüsünü oluşturmak için Plazma çerçevesini kullanan hisse kanıtı sistemini kullanarak ağ üzerinden hisseleri anında gönderin. Plazma sistemini öne çıkaran en önemli özelliği ise ana ağlardan daha kolay bir şekilde işlem yapabilmesi ve yaklaşık 65 bin işlem gücüne sahip olmasıdır.

Bahis ve spor şirketleri arasında en popüler olan Polygon aynı zamanda
• Polimamarket,
• Merkezi olmayan,
• Aavegotchi platformlarıyla da uyumludur.

Polygon ortaklığı nedeniyle Atari şirketini hayata geçiren açıklamaya cevaben Polygon Coo, iki şirketle ortaklığın neler olduğunu açıklayarak, “Atari ile ortaklığımızla oyun sektörünü desteklemek için bir yol planlıyoruz, oyun sektörünün devlerinden biri.

Ayrıca, Polygon ağı üzerinden Atari jetonlarını ve diğer ürünleri nasıl daha da geliştirip uygulayacağımızı ayrıntılı olarak planlıyoruz. “

Atari’nin En Büyük Oyun Platformu Ethereum Kullanacak

Atari’nin Polygon ile ortak olduktan sonraki hamlesinin Ethereum’a girmek olduğu bildirildi.
Crypto Briefing’in yakın tarihli bir raporuna göre Atari, Decentraland ile ortaklık kuruyordu. Atari firmasının dijital oyunlarında kullanılmak üzere oluşturulan logonun adı ATRI.

Kasım 2020’de ATRI markasını kullanmak üzere Atari şirketi kuruldu. Coinmarkercup’a göre Ethereum’da ERC-20 standartlarına göre oluşturulan ATRI’nin piyasa değeri yaklaşık 60 milyon olarak doğrulandı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın