medyauzmani.com

Beyond Air, LungFit PH için artan talep bildirdi Yazar Investing.com


© Reuters.

GARDEN CITY, NY – Bir tıbbi cihaz ve biyofarmasötik şirketi olan Beyond Air, Inc. (NASDAQ: XAIR), LungFit PH sistemine yönelik ticari talepte bir artış gördü ve filtre sevkiyatları çeyrekten çeyreğe iki katına çıktı. Şirket bu talebi karşılamak için üretimi artırıyor ve 2025 mali yılı için gelir beklentisini 12 milyon ila 16 milyon dolar olarak yineledi.

Eylül 2023’te FDA tarafından onaylanan önemli bir yazılım güncellemesi alan LungFit PH sisteminin, kalp cerrahisinde kullanımı için potansiyel FDA onayı ile daha geniş kullanım alanı kazanması da bekleniyor. Bu etiket genişletmesi için PMA eki Aralık ayı sonunda FDA tarafından dosyalama için kabul edildi ve şu anda inceleme altında.

Beyond Air’in LungFit PRO ürünü, viral toplum kökenli pnömoni (VCAP) tedavisi için ABD’de bir pilot denemeden geçmektedir ve ilk verilerin 2025 yılının ortalarında elde edilmesi beklenmektedir. Deneme iki sezonu kapsayacak ve 2025/2026 pnömoni sezonu için pivotal bir çalışma planlanmaktadır.

Beyond Air, 31 Aralık 2023’te sona eren mali çeyrekte, bir önceki yılın aynı çeyreğindeki sıfır gelire kıyasla önemli bir artışla 0,4 milyon dolar gelir bildirdi. Ancak şirket aynı zamanda 16,2 milyon dolar net zarar ya da hisse başına 0,50 dolar zarar bildirdi.

Şirketin nakit pozisyonu, 31,3 milyon $ nakit, nakit benzerleri ve pazarlanabilir menkul kıymetler ve 31 Aralık 2023 itibariyle sözleşmeli üreticisi tarafından depozitoda tutulan ek 5,0 milyon $ ile güçlü olmaya devam etmektedir. Bu finansal güncellemenin yanı sıra şirketin diğer önemli noktaları ve yaklaşan kilometre taşları, bugün saat 16:30’da ET’de yapılması planlanan bir konferans görüşmesinde ele alınacaktır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın