medyauzmani.com

BIOLASE 7 milyon dolarlık halka arz için şartları belirledi Yazar Investing.com


© Reuters.

LAKE FOREST, CA – Dental lazer sistemleriyle tanınan BIOLASE, Inc. (NASDAQ:BIOL), bugün yaklaşık 7 milyon $ brüt gelir elde etmesi beklenen halka arzın fiyatını açıkladı. Halka arz, her biri 0,44 $’dan 16 milyon birimden oluşmakta olup, her birim bir adi hisse senedi veya bir hisse senedi satın alma varantı ve ek hisse satın almak için iki sınıf varanttan oluşmaktadır.

Hisse başına 0,66 dolardan kullanılabilen A Sınıfı varantlar hemen yürürlüğe girecek ve ihraç tarihinden itibaren beş yıl süreyle geçerli olacaktır. Hisse başına 0.748 $ fiyatla satılacak olan B Sınıfı varantlar hissedar onayı ile kullanılabilecek ve bu tarihten itibaren beş yıl sonra sona erecektir. Standart kapanış koşullarına tabi olan arzın 15 Şubat 2024 tarihinde tamamlanması planlanıyor.

Lake Street Capital Markets, LLC ve Maxim Group LLC, arz için ortak yerleştirme aracıları olarak hizmet vermektedir.

BIOLASE, dental ve tıbbi uygulamalar için lazer sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi, pazarlanması ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketin lazer ürünleri 31 Aralık 2023 itibariyle yaklaşık 241 patentli ve 21 patent bekleyen teknolojiye sahiptir.

Bu haber basın bülteni açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın