medyauzmani.com

Bitcoin, 2020’den bu yana en kötü haftalık kapanışının eşiğinde gibi görünüyor.

Bitcoin (BTC), 25 Eylül 2020’den bu yana en düşük haftalık kapanışına doğru ilerliyor.

BTC/USD 1 saatlik mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: TradingView

Tüccarlara göre, önümüzdeki hafta BTC için çok önemli olacak

Cointelegraph Markets ve TradingView’den alınan veriler, haftalık mum kapanışından önce BTC/USD’nin 19.000$ civarında seyrettiğini gösterdi.

Tüccarlar, hafta başından bu yana sadece 400$ düşen bu paritenin yükselişi için pek iyimser bir tablo olmadığına inanıyor.

Popüler Twitter fenomeni Crypto Yoddha, takipçileriyle bir paylaşım yaptı. sevkiyattaBütün hafta Pazartesi gününün ortalama fiyatından işlem görüyorlar. Bu nedenle, haftalık kapanış düşüş eğiliminde olacaktır.

“Ayrıca, parite şu anda daha düşük bir aralıkta konsolide olarak işlem görüyor. Bu yüzden bir yükseliş trendi oluşmadan önce bir geri çekilme grafiği çizmesi gerekiyor. Bu oran önümüzdeki hafta Bitcoin için çok önemli.”

Bu arada yorumcu Alex Krueger, Bitcoin’in 19 Eylül’deki kapanış fiyatının 2022’deki en düşük fiyat olduğunu belirtiyor.

Ayrıca bir Twitter gönderisinde, “Yukarı çıkmak yerine aşağı inmeye hazır olun” dedi. Kullanılmış.

“Haziran TÜFE tekrarları hisse senetlerinde göreceli güç grafiğini gösterdiğinden, kripto para birimi toparlanma grafiğinden sonra daha iyi performans gösterecek.”

BTC, son dakikalarda ani bir toparlanma yapmadığı sürece çok da yükseliş tablosu sunmuyor. Ayrıca bu şekilde kapanırsa, Kasım 2020’den bu yana en düşük kapanış olarak kaydedilecek.

BTC/USD 1 haftalık mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: TradingView

Trading Eight’ın kurucusu ve CEO’su Michael van de Poppe, istikrarsız piyasa koşulları nedeniyle önümüzdeki hafta oynaklığın neredeyse kesin olduğunu söyledi. Söylemek.

ABD Dolar Endeksi (DXY) 1 haftalık mum grafiği. Kaynak: TradingView

XRP, Altcoinler Arasında En Yüksek Ralliyi Gösterdi

İlk on altcoin arasında yer alan Ether (ETH), en çok zarara uğrayan kripto para birimi olarak birleşme güncellemesi haberlerinin azalmasıyla yüzde 8 düştü.

Piyasa değerine göre altcoinler listesinin başında yer alan ETH, yazı yazılırken yaklaşık 1.300 dolardan işlem görüyor. Bu, Ether’in Temmuz ayından bu yana gördüğü en düşük fiyat.

ETH/USD 1 haftalık mum grafiği (Binance). Kaynak: TradingView

XRP, genel piyasa trendini göz ardı ederek yükselen tek token oldu.

XRP/USD 1 haftalık mum grafiği (Binance). Kaynak: TradingView

Cointelegraph, bu sayfadaki hiçbir içerik veya ürünü onaylamamaktadır. Size elde edebileceğimiz tüm önemli bilgileri sağlamayı amaçlasak da, okuyucular şirketle herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve kararlarının tüm sorumluluğunu üstlenmelidir. Bu yazı yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın