medyauzmani.com

Blade Air Mobility 12 Mart’ta 4. çeyreği açıklayacak Yazar Investing.com


© Reuters.

NEW YORK – Hava taşımacılığı ve lojistik hizmetleri sağlayıcısı Blade Air Mobility, Inc. (NASDAQ:BLDE), dördüncü çeyrek ve 2023 takvim yılının tamamına ilişkin finansal sonuçlarını 12 Mart 2024 tarihinde piyasa açılmadan önce açıklayacak. Açıklamanın ardından aynı gün Doğu Saatiyle sabah 8:00’de CEO Rob Wiesenthal ve CFO Will Heyburn tarafından bir konferans görüşmesi yapılacak.

Blade Air Mobility öncelikle Kuzeydoğu Amerika Birleşik Devletleri, Güney Avrupa ve Batı Kanada’da faaliyet göstermektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde nakil için insan organlarının en büyük taşıyıcılarından biri olarak tanınmakta ve helikopter ve sabit kanat hizmetleri sunmaktadır.

Merkezi New York’ta bulunan Blade’in iş modeli, varlıktan hafif bir yaklaşımı, özel yolcu terminali altyapısını ve tescilli teknolojiyi vurgulamaktadır.

Şirket ayrıca geleneksel uçaklardan daha sessiz, emisyonsuz ve daha uygun maliyetli hava taşımacılığı çözümleri vaat eden Elektrikli Dikey Uçaklara (EVA veya eVTOL) geçiş planlarıyla hava hareketliliğinin geleceğine hazırlanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın