medyauzmani.com

BTC almayın! Bir Düşmeye Hazırlanın!

BTC 12.000 dolara yükseldikten sonra 10.000 dolar seviyelerine geri döndü. Bu düşüşü öngören ünlü bir bilim insanı kripto balina, BTC ile ilgili yeni düşüncelerini açıkladı. Bu uzmana göre BTC yakında zirveye sıçrayacak.

%40 düşüş bekliyorum.

BTC endüstrisinde Crypto Whale olarak bilinen bir uzmana göre BTC daha fazla değer kaybedecek. Twitter’da 33.000 takipçisine konuşan analist, BTC’nin değerinin yüzde 60’ını kaybedeceğini söyledi.

stoklarda ve BTC’yi birkaç ay içinde indirin Bunun olmasını beklediğini açıklayan analist, bu düşüşün reel para tarihi zirveleri görmeden önce gerçekleşeceğini söylüyor. Bir analiste göre Bitcoin fiyatı 44.000 dolara, hatta bu seviyenin altına düşecek. Doların toparlanacağını düşündüğünü açıklayan analist, yatırımcıları her ihtimale karşı parayı bir kenara bırakmaları konusunda uyarıyor.

Belirlenmiş Düzenlemeler Gerçek Paraya Mal Olabilir!

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı geçen yıl Donald Trump Twitter hesabında BTC’yi eleştirdi ve bu eleştirinin ardından gerçek paranın fiyatı 13.500 dolardan 3.500 dolara düştü. Ancak bazı analistlere göre, Başkan Trump’tan önce BTC’de zaten bir düşüş vardı. Yatırımcılar ayrıca BTC’nin kayıplarının çoğunun Covid-19 nedeniyle Mart ayında yaşanan piyasa çöküşüyle ​​ilgili olduğunu söylüyor.

Nangumi ise ABD hükümetinin piyasaya yaptığı düzenlemelerin uzun vadede sanal para sektörüne fayda sağlayacağına ve uzun vadede BTC ve diğer altcoinlerin yok olmasına yol açabileceğine inanıyor. Ayrıca piyasada DeFi İstihdam eksikliği nedeniyle yatırımcıları uyaran uzman, gerçek paraya yatırım yaparken dikkatli olmanın önemli olduğunu söylüyor.

Not BTC almayın! Bir Düşmeye Hazırlanın! Coin News – Bitcoin News, Güncel Kripto Para Fiyatları – CoinHaber.com.tr’de ilk kez yer aldı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın