medyauzmani.com

Bu Haftanın En Değerli Kripto Para Birimi

Hafta boyunca altcoin piyasasında neler oldu? En çok hangi kripto paralar kazandı? Altcoin ne kadar yüksek?

Kripto para piyasasında güncel verileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 12-18 Eylül tarihleri ​​arasında en karlı dijital para birimleri hakkında bilgi bulabileceğiniz yazı başlıyor. Metindeki tüm sayılar, yazının yazıldığı andaki değerlerdir.

Piyasa değerine göre en iyi 100 kripto para birimi arasında, en çok 7 gün içinde (18 Eylül) değer kazandı. Kaynak: CoinGecko

Şili’nin (CHZ)

Piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasında Chiliz (CHZ) haftalık en yüksek artışı kaydetti. CoinGecko verilerine göre, CHZ son 24 saatte %11,1 artarak 0,240 dolar seviyesine ulaştı. Son yedi gün içinde yüzde 19,4 artarak bu hafta en yüksek hasılat yapan kripto para oldu.

Socios.com tarafından 2018 yılında Ethereum ağında yaratılan ve başlatılan, spor ve eğlence kuruluşlarının hayranlarıyla etkileşime girmesine ve hayranlarından para kazanmasına yardımcı olmak için blok zinciri tabanlı araçlar sunan CHZ, CoinGecko verilerine göre 1,282 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Evmos (EVMOS)

Bu hafta yükselişe geçen ikinci en yüksek kripto para Evmos (EVMOS). CoinGecko verilerine göre, 24 saatte yüzde 0,3 düşen, ancak geçen hafta yüzde 15,8 artan EVMOS, 3,09 dolara kadar çıktı. Bu ralli, EVMOS’u haftanın en yüksek ikinci boğa madeni parası yapıyor.

Stake Kanıtı (PoS) konsensüs mekanizması üzerinde çalışan ve Tendermint Core Bizans Hata Toleransı konsensüs metodolojisinin üzerine Cosmos Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) kullanılarak inşa edilen ölçeklenebilir, yüksek verimli bir blok zinciri olan Evmos, piyasa değeri CoinGecko verilerine göre 0,923 milyar dolar.

yüzde ızgarası (CEL)

Geçen hafta üçüncü en yüksek artış Celsius Network (CEL). CoinGecko verilerine göre, CEL 24 saatte yüzde 3,3 ve geçen hafta yüzde 15.1 artışla 1,62 dolara yükseldi. Bu yükseliş CEL, onu haftanın üçüncü en yüksek yükseliş sembolü yapıyor.

Celsius (CEL), kripto para birimi kullanıcıları için kapsamlı bir bankacılık ve finansal hizmetler platformudur. Haziran 2018’de lansmanı yapılan, kredi ve cüzdan tipi ödemeler gibi hizmetlerin yanı sıra kripto para yatırımları için ödüller de sunan platformun CoinGecko verilerine göre 0,685 milyar dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

ApeCoin (APE)

Bu hafta en yüksek dördüncü yükseliş eğilimi gösteren kripto para ApeCoin (APE). CoinGecko verilerine göre ApeCoin (APE) 24 saatte %17,5 ve geçen hafta %10,0 artarak 5,57$’a ulaştı. Bu artış, APE’yi haftanın dördüncü en yüksek artışı yapıyor.

BAYC ekosisteminin orijinal kripto para birimi olan APE Coin, topluluk tarafından yönetilmesi gereken çeşitli girişimler için merkezi olmayan bir protokol katmanı olarak tasarlanmıştır.

CoinGecko verilerine göre, Ethereum ERC-20 token standardına dayanan APE, 1.753 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

QNT

Bu haftaki beşinci en yüksek yükseliş sembolü QUANT (QNT). CoinGecko verilerine göre QNT, 24 saatte yüzde 3.4 artışla 110.48 dolara yükseldi. Geçen haftaki artış yüzde 4.7 idi. Bu artış, QNT’yi haftanın beşinci en yüksek artışı yapıyor.

QNT, Quant Network’te kullanılan Ethereum tabanlı bir belirteçtir. QUANT’ın amacı, genel blok zincirlerini ve özel ağları bağlayabilmektir. Quant Ağı, merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) aynı anda birden fazla blok zincirinde çalışmasına izin veren mDapps adı verilen uygulamaların oluşturulmasına izin verir.

CoinGecko verilerine göre, QNT’nin yaklaşık 1.481 milyar dolarlık piyasa değeri var.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın