medyauzmani.com

Bugünün Kripto Para Birimi Haberleri; 13 Eylül 2022

13 Eylül 2022 tarihi güncel ve önemli kripto para haberleri;

Kripto para piyasası haberleri

 • Bitcoin Bugün yüzde 1.02 artarak 22.534 dolara yükseldi.
 • bugün Yükselen Kripto Para Birimi sırasıyla; Ravencoin (RVN), Hedera (HBAR), Trust Wallet Token (TWT), Litecoin (LTC) ve ApeCoin (APE) var.
 • Kuzgun (RVN); %19’luk bir artışla günün en çok kazanan kripto parası olmayı başardı. RVN 0,065 dolar seviyelerine ulaştı.
 • sarmaşık (HBAR); Gün içi en yüksek ikinci seviye olmayı başaran HBAR, %7,40 artışla direnci 0,069 dolardan kırmış görünüyor.
 • Cüzdan belirtecine güvenin (TWT); Geçtiğimiz hafta %10’luk yükselişle öne çıkan Trust Wallet Token, güne %6,91 yükselişle başladı ve 1,09$’a ulaşmayı başardı.
 • Litecoin (LTC); Bitcoin yükselişteyken LTC kendi projelerini ortaya çıkarmaya başladı. Bu açıklamaların ardından 66 doları geçmeyi başaran LTC, Eylül ayı sonunda yeni haberler alacağını yatırımcılara duyurdu.
 • ApeCoin (APE); Geçen hafta %22 artışla bu haftanın en yüksek seviyelerinden biri olmayı başardı. ApeCoin güne %5.10 yükselişle başladı. APE 5,78 dolar seviyelerinde ve 6 dolar direncini kırmaya çalışıyor.
 • Son zamanların en başarılı projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Shiba InuBaşarılarına başarı katmaya devam ediyor. çip para Rekor tutan portföy sayısı arttı. Shiba Inu Son üç ayda sahiplerin sayısına 40.000 cüzdan adresi eklendi. Sahip sayısı 1.181.079’dan 1.221.112’ye yükseldi.
 • çokgen ağ altına düşmek golem parasıSon yedi gün içinde %55’ten fazla kazandı. 0,36 dolardan 0,51 dolar seviyesine ulaşan Golem Coin, kripto para piyasasında en yüksek hasılat yapan dijital para birimleri arasında kendine yer bulmayı başardı.

Kripto para piyasası haberleri

 • Kripto para birimi hizmetleri sağlamak DersKripto endüstrisindeki ilk bankayı yaratmaya karar verdim. Ders Şirket yaptığı açıklamada, “Hükümet destekli akredite bir kurum ve ABD kripto para piyasalarındaki ilk banka olacak” dedi. abra bankası Projeye başlamaya hazırlandığını belirtti.
 • Dünyanın en büyük finans şirketlerinden biri özveri35 milyon müşterisine kripto para birimi hizmetleri sunmayı planlıyor. İlk günlerde sadece Bitcoin yatırımını destekleyeceklerini belirtmişlerdi. özveri Yöneticiler, yakın gelecekte bazı altcoinleri de destekleyeceklerini belirttiler. özveriBitcoin’i destekleyen ilk şirketlerden biri oldukları için kendilerini şanslı gördüklerini belirttiler.
 • BitMEX Exchange’in CEO’suEthereum (ETH) için açıklanan yıl sonu hedefleri. Son günlerde yaptığı ralli ile zirveye çıkan ETH, Merge güncellemesinden iki gün önce sert bir düşüş gördü. BitMEX’in kurucusu ve CEO’su Arthur HayesEthereum’un yıl sonuna kadar 3.000 doları aşacağını belirtti. Ralliyi beklemenin nedeninin ETH’nin çıkarılacak yeni dAPP’lerinin olması olduğunu belirtti. Arthur Hayes, dAPP’lerin belirli bir miktarda ETH’ye ihtiyacı olduğunu ve en azından yıl sonu için bu ihtiyacı karşılayacak bir arz olmadığını söyledi. 3000 Dolar seviyeleri, dedi.

En son kripto para haberlerihayır Güncel Altcoin Haberleri“Ne”ye ilk ulaşan siz olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın