medyauzmani.com

Caleres, Ünlü Ayakkabılar için yeni Kıdemli Başkan Yardımcısı atadı Yazar Investing.com


© Reuters.

ST. LOUIS – Küresel ayakkabı markalarının çeşitlendirilmiş bir portföyü olan Caleres (NYSE:CAL), bugün Andrew Leckie’nin Famous Footwear’ın yeni kıdemli başkan yardımcısı ve genel ürün müdürü olarak atandığını duyurdu. Leckie, işletmenin yetişkin atletik, çocuk ve Kanada segmentleri için satın alma ve satış stratejilerine rehberlik etmekten sorumlu olacak.

Famous Footwear Başkanı Mike Edwards, Leckie’nin ayakkabı sektöründeki kapsamlı geçmişine dikkat çekerek, Dick’s Sporting Goods ve Foot Locker’daki görevleri de dahil olmak üzere Kuzey Amerika’daki yaklaşık otuz yıllık deneyimine ve ürün yönetiminde kanıtlanmış bir geçmişe sahip olduğunu belirtti. Edwards, Leckie’nin şirketin ürün çeşitliliğini artırma ve Famous Footwear’ın özellikle Y kuşağı aileler arasında büyümesi için çok önemli olduğu düşünülen satıcı ilişkilerini daha da geliştirme becerisine olan güvenini ifade etti.

Leckie en son Champs Sports’ta başkan yardımcısı ve genel ürün müdürü olarak görev yapıyordu. Caleres’e katılmaktan duyduğu heyecanı dile getiren Leckie, şirketin başarılarını övdü ve Famous Footwear’ın pazar payını ve tüketici bağlılığını güçlendirmek için sektör deneyiminden ve satıcı ilişkilerinden yararlanmak istediğini ifade etti.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın