medyauzmani.com

Calix, SmartHome teklifleri için platformu geliştiriyor Yazar Investing.com


© Reuters.

SAN JOSE, Kaliforniya – Calix, Inc. (NYSE: CALX) bugün geniş bant servis sağlayıcılarına (BSP’ler) kişiselleştirilmiş SmartHome deneyimleri sunma ve gelirlerini artırma konusunda yardımcı olmayı amaçlayan geniş bant platformundaki önemli güncellemeleri duyurdu. Bu geliştirmeler arasında otomatik abone iletişimleri ve uygulama benimseme stratejilerinin yanı sıra SmartTown aracılığıyla topluluk çapında Wi-Fi alanındaki yenilikler de yer alıyor.

Calix Genişbant Platformu ve SmartHome yönetilen hizmetlerindeki yeni özellikler, BSP’ler için pazarlama ve destek faaliyetlerini kolaylaştırmak üzere tasarlandı. Bunun, benzersiz tekliflerle pazarlarında öne çıkmalarına ve potansiyel olarak kullanıcı başına ortalama geliri (ARPU) artırmalarına yardımcı olması bekleniyor.

Kayda değer bir başarı öyküsü, Calix Engagement Cloud ve SmartHome hizmetlerini kullanarak özel paketler sunan ve altı ay içinde %15 ARPU artışı sağlayan Highline şirketidir. Engagement Cloud artık belirli abone kilometre taşları için otomatik uyarılar sunarak hedeflenen erişimi ve çapraz satış ve üst satış fırsatlarını kolaylaştırıyor.

Ayrıca, Calix Service Cloud’da yapılan güncellemeler, müşteri hizmetleri temsilcilerinin CommandIQ® mobil uygulamasının özelleştirilmiş sürümlerini indirmek için kolayca bağlantı göndermelerini sağlayarak abonelerin ev ağı yönetimi özellikleriyle etkileşimini artırıyor.

SmartTown’ın genişletilmesi, BSP’lere konut ortamlarının ötesinde güvenli ve güvenilir Wi-Fi sunma yeteneği sağlayacak ve ağ güvenliğini korurken işe alım sürecini basitleştirecek.

Bu güncellemeler, ABD’nin 2025 yılında dijital uçurumu azaltmayı amaçlayan 42 milyar dolarlık BEAD fonunu serbest bırakmaya hazırlandığı stratejik bir zamanda geliyor. Eve kadar fiber (FTTH) segmenti 2023 yılında %13 büyüyerek önemli bir pazar potansiyeline işaret etti.

Calix müşterileri, yeni hizmetler başlatma ve optimum abone deneyimleri sağlama konusunda onları destekleyen Premier Müşteri Başarısı ve Calix Smart Start for Managed Services programlarına erişebiliyor.

Calix’in ticari operasyonlar müdürü Matt Collins, abonelere yalnızca hız konusunda rekabet etmek yerine ihtiyaçlarına göre uyarlanmış güvenilir geniş bant deneyimleri sunmanın önemini vurguladı.

Bu duyuru basın açıklamasından alınmıştır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın