medyauzmani.com

Chemours Georgia 4-H çevre eğitimine fon sağlıyor Yazar Investing.com


© Reuters.

ATHENS, Ga. – Kimya endüstrisi lideri The Chemours Company (NYSE: CC), gençlere yönelik çevre bilimi eğitimini ve liderliğini geliştirmek için Georgia 4-H Vakfı ile ortaklık kurdu. Bugün duyurulan işbirliği, gençlik organizasyonunun çevre programlarını desteklemek için Chemours’un üç yıl boyunca yapacağı 225.000 dolarlık bir katkıyı içeriyor.

Bu yatırım, Chemours’un toplum katılımını ve çevre yönetimini teşvik etmeyi amaçlayan Canlı Topluluklar girişiminin bir parçasıdır. Chemours çalışanları, finansal desteğin ötesinde Georgia 4-H’nin çabalarına gönüllü olarak da destek verecek.

Georgia Üniversitesi Tarım ve Çevre Bilimleri Fakültesi Kooperatif Yayım Servisi’nin bir parçası olan Georgia 4-H, eyalette önde gelen bir gençlik geliştirme kuruluşudur. Koruma, ekoloji ve çevresel baskıların incelenmesini içeren faaliyetler aracılığıyla yılda 170.000’den fazla katılımcıya hizmet vermektedir. Kuruluşun Georgia Mükemmellik Standartları ile uyumlu müfredatı ormancılık, yaban hayatı ve arazi korumayı vurgulamaktadır.

Chemours Maden Operasyonları Başkan Yardımcısı C.J. Hilton, şirketin toplumsal yatırım ve çevresel liderliğe olan bağlılığını dile getirdi. Hilton, “Bu ortaklık, yeni nesil çevre koruyucularına eğitim veren ve ilham veren bir kuruluşla işbirliği yapmamızı sağlıyor” dedi.

Georgia 4-H Vakfı İcra Direktörü Adam Hammond, Chemours ile ortaklığın önemini kabul ederek eğitim ve işbirliğine dayalı büyüme potansiyelinin altını çizdi.

Ortaklık 14 Şubat Çarşamba günü Atlanta’daki Kongre Binası’nda düzenlenecek Georgia 4-H Günü’nde kutlanacak ve yaklaşık 600 4-H üyesi eyalet milletvekilleriyle bir araya gelecek.

Merkezi Wilmington, Delaware’de bulunan Chemours, Titanyum Teknolojileri, Termal ve Özel Çözümler ve Gelişmiş Performans Malzemeleri alanlarında uzmanlaşmıştır ve çeşitli sektörlerde küresel bir pazara hizmet vermektedir. Şirket dünya çapında 29 üretim tesisiyle yaklaşık 6.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın