medyauzmani.com

Çin’den Yeni Kripto Raporu! | | madeni paraHaberler

Çin’in devlete ait araştırma şirketlerinden biri olan Çin Bilgi ve Sanayi Geliştirme Merkezi kripto para Analizde gerçek miktar değere göre ayarlanmıştır. Bu inceleme sermaye tarafından gerçekleştirilen 19. inceleme olup, 37 kripto paranın değerlendirildiği bir organizasyonda en kötü ve en iyi piyasa para birimleri belirlenmektedir.

Değerli Paralar

Araştırma kuruluşu tarafından yapılan 19. sıralamanın sonuçları yayınlandı. DPoS (Proof of Price) adlı algoritmaya göre yapılan sıralamada EOS ilk sırayı aldı. Listedeki ikinci isim ise ETH’nin fiyatı oldu. Reel para endeksi de 148,4 ve 137.1 puan aldı. Üçüncü sırada yer alan IOST ise 133.1 puan aldı. IOST aslında 111.9 ile en yüksek teknolojiye sahip ancak yaratıcılık açısından 10 gerçek coinin gerisinde kalıyor.

IOST’nin Çin ile yakın bir ilişkisi olduğu biliniyor. Aslında şirketin bu ilişkiden çok memnun olduğunu söyleyebiliriz. Şirket ayrıca geçen ay Çin Ulusal Arşivler İdaresi ile Blockchain teknolojisini tanıtmak için bir eğitim anlaşması imzaladı. IOST ekibi ayrıca Çin radyo istasyonlarından birine davet edildi. TRON’un fotoğrafı Bir yıldır ikinci olmasına rağmen, IOST ve ETH’nin iki puan gerisine düştü. Justin Sun’ın sponsor olduğu gerçek para, son yayınlanan listede kendisini dördüncü sırada bulmayı başardı.

En Kötü Döviz Durumu

Piyasadaki en kötü para da listedeydi. Piyasa değeri düşünüldüğünde, yine de çok değerli bir yatırımdır. BTC ilk 10’a girmek için mücadele ediyor. Kripto para birimi şu anda listede 14. sırada yer alıyor. XRP de BTC’nin altında. IOTA – Verge – Bytecoin – Decred – Cardano beşlisi en düşük puana sahip en kötü madeni paraydı.

Sıralama oluşturmak için farklı para birimi türleri kullanılır. Değerlendirme karşılıklı bağımlılık, güvenlik, kullanılabilirlik ve teknolojilere bakar. Ancak merkezin yaptığı sınıflandırma birçok grup tarafından sert bir şekilde eleştirildi. Bazı uzmanlar çalışmanın geçerliliğinden emin değil.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın