medyauzmani.com

CNX Resources 400 milyon dolarlık kıdemli tahvil fiyatı belirledi Yazar Investing.com


© Reuters.

PITTSBURGH – Appalachia merkezli bir doğal gaz şirketi olan CNX Resources Corporation (NYSE: CNX), 2032 yılında vadesi dolacak 400 milyon dolarlık %7,250’lik kıdemli tahvilleri nominal değer üzerinden fiyatlandırdı. Satışın, geleneksel kapanış koşullarına bağlı olarak 23 Şubat 2024 tarihinde tamamlanması beklenmektedir. Bu tahviller, CNX’in döner kredi tesisini de destekleyen kısıtlı iştiraklerinin garantileriyle desteklenecektir.

Şirket, tahvil satışından elde edilen net geliri, eş zamanlı bir ihale teklifinde 2027 vadeli %7,250’lik kıdemli tahvillerini satın almak için tahsis etmeyi planlıyor. Ayrıca, fonlar ihale teklifiyle alınmayan 2027 tahvillerini itfa etmek ve döner kredi tesisi kapsamındaki borçları geri ödemek için kullanılacaktır. Kalan gelirler genel kurumsal amaçlara yönlendirilebilir.

Tahviller 1933 tarihli Menkul Kıymetler Yasası kapsamında tescil edilmemiştir ve belirli muafiyetler kapsamında yalnızca nitelikli kurumsal alıcılara ve Amerika Birleşik Devletleri dışındaki ABD vatandaşı olmayan kişilere arz edilecektir.

Bölgede 160 yıllık bir geçmişe sahip olan CNX Resources, düşük karbon yoğunluklu doğal gaz üretimi ve teknoloji geliştirmesiyle tanınıyor. Şirket, 2023 yılı sonu itibariyle 8,74 trilyon fit küp eşdeğeri kanıtlanmış doğal gaz rezervine sahip olduğunu bildirmiştir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın