medyauzmani.com

Coach, New York esintileri taşıyan Sonbahar 2024 koleksiyonunu tanıttı Yazar Investing.com


© Reuters.

NEW YORK – New York merkezli moda evi Coach, Sonbahar 2024 koleksiyonunu The James B. Duke House’da sergileyerek şehrin mirasına saygı duruşu ve sürdürülebilirliğe odaklanarak lükse yeni bir bakış açısı sundu. Kreatif Direktör Stuart Vevers, geleneksel arketipleri yıpranmış malzemeler ve yeniden kullanılan eşyalar aracılığıyla yeniden yorumlayan ve markanın genç, karşı-kültür ruhuyla aşılanmış Amerikan klasikçiliğine dair gelişen anlatısını yansıtan bir koleksiyon sundu.

Koleksiyonda, yeniden tasarlanan trençkotlar, deri ve kürklü ceketler ve iş kıyafeti kumaşlarından yapılan yeni bir hırka ceketi de dahil olmak üzere bir dış giyim karışımı yer aldı. Özel Coach armaları ve modellerin baş harfleriyle süslenmiş smokin ceketler ve pantolonlar ile gündelik kolej kapüşonluları ve blazer ceketler de öne çıkan parçalar arasındaydı.

Deri giyim bölümünde Brooklyn çanta ve Empire Carryall’ın yanı sıra Tabby çantanın güncellenmiş bir versiyonu olan Times Square Tabby’nin yer aldığı New York koleksiyonu görücüye çıktı. Aksesuarlar, Empire State Binası ve Özgürlük Heykeli gibi New York’un ikonik sembollerini temsil eden takılarla tamamlandı.

Vevers, “Sonbahar için vizyonum, günümüz New York’unun ilerici ruhuyla yeniden bağlamsallaştırılan lüks kodlarının arketiplerini keşfetmekti” dedi. Vevers, markanın varlık ve mirası yeniden tanımlama ethosuna uygun olarak, bir hikaye anlatan doku ve malzemeleri benimsemenin önemini vurguladı.

Tarihi James B. Duke Evi’nin fonunda gerçekleşen defile, arşivlerden esinlenen dekoru koleksiyonun modern tavrıyla tezat oluşturdu. Etkinlik, Coach Ailesi için kimlik kartları ve The Strokes’dan Fabrizio Moretti’nin müzikleri ile tamamlanan bir “Coach Club of New York City” temasına sahipti.

Brooklyn çanta ve koleksiyonun fiyonk motifiyle süslenmiş hazır giyim ürünleri de dahil olmak üzere Sonbahar 2024 koleksiyonundan seçilen parçalar online olarak ve Coach SoHo ve Coach House on Fifth Avenue gibi seçkin Coach mağazalarından satın alınabilir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın