medyauzmani.com

CoinDesk Türkiye tarafından kripto para yatırım ürünleri gelişmeye devam ediyor

Geliştirme aşamasında olan kripto yatırım ürünleri

Kripto varlık yönetimi şirketi, geleneksel yatırımcılara Ayrı Yönetilen Hesap (SMA) kripto hizmeti sunacağını belirtti. Bu hizmetin yanı sıra geleneksel yatırımcılar için birçok kripto yatırım portföyü olacak.

Mali müşavirlere, aile şirketlerine ve diğer finans kuruluşlarına müşterilerine tavsiyelerde bulunmak üzere sunulacak olan SMA hizmetleri daha sonra üç farklı stratejiyi destekleyecektir: Bitcoin – Bitcoin, Ether ve .

SMA’lar, pozisyonları Valkyrie gibi bir şirket tarafından yönetilse bile yatırımcılara varlıkların doğrudan sahipliğini sunar. Valkyrie, Ark Invest ve Franklin Templeton’dan sonra kripto SMA’ları sunan üçüncü varlık yönetimi şirketi oldu. Bu, kripto ürünleri endüstrisinin Wall Street’in katılımıyla olgunlaştığının bir işareti olarak görülüyor.

Valkyrie fon yönetimi direktörü John Key, CoinDesk’e kriptonun yeni bir varlık sınıfı olması nedeniyle geleneksel yatırım ürünleri geliştiren çok az şirketin kripto ürünleri piyasaya sürdüğünü söyledi. Bununla birlikte, geleneksel yatırımcılar tarafında bu alana olan ilginin giderek arttığına da değindi.

Bu makale ilk olarak Türkiye’de CoinDesk’te yayınlanmıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın