medyauzmani.com

Dünyada en çok Bitcoin sahibi kim?

Bugün 100 milyondan fazla insan Bitcoin Var olan. Ancak dünyada ilk kez 100 milyon insan ortaya çıkıyor. Kripto paraTabii ki, sahip oldukları miktarlar sürekli değişiyor. Şu ana kadar Bitcoin İnsanların sadece %1’inden daha azı mevcut miktarın yaklaşık üçte birine sahiptir.

dünyadaki en Bitcoin… olan yedi kişinin isimleri de biliniyor ve bunları sizin için listeledik. birlikte daha fazla Bitcoin Bakalım kimde var.

Satoshi Nakamoto

Bu listenin başında Satoshi Nakamoto var. Nakamoto’yu listenin geri kalanından ayıran bir özellik var. Bu ismin tam olarak kim olduğu bilinmiyor BitcoinŞimdiye kadar birçok kişi Bitcoin’in gerçek kurucusunun Satoshi Nakamoto olduğunu iddia etti. Ancak henüz kesin bir bilgi yok.

Satoshi Nakamoto, Bitcoin2009 yılında ortaya çıktı. Ayrıca iddiaya göre yaptığı bitcoin madenciliği ile günümüze kadar gelebilmiş. 1.125.150 BTC üreterek BTC madenci dünyanın en üretken haline geldi. Üstelik Nakamoto’nun üretilen bu BTC’lerin sadece yarısına sahip olduğu söylentileri arasında.

Cameron ve Tyler Winklevoss

Cameron ve Tyler kardeşler, popüler bir kripto para borsası olan Gemini’nin kurucularıdır. Aynı zamanda Winklevoss Capital’in kurucularıdır. Bu kardeşler, Mark Zuckerberg ile yaptıkları kavgadan 65 milyon dolar alarak isimlerini duyurdular.

İkili, 2013’ten itibaren mevcut değerinin oldukça altında. Kripto para Birimde 11 milyon dolar olduğunu söylediler. Cameron ve Tyler, son birkaç yıldır bunu yaptılar. Bitcoin sabırlı davrandılar 6 milyar dolar Yakınlarda bitcoin var.

Barry Silbert

Barry Silbert, Digital Currency Group’un (DCG) kurucusu ve CEO’sudur.

Her ne kadar Barry Silbert Bitcoin Silbert’e (bir kripto para yatırım şirketi) ait bir şirket olan Greyscale, 650.000’den fazla Bitcoin O.

Tim Draper

Amerikalı bir risk sermayesi yatırımcısı olan Tim, aynı zamanda Draper Üniversitesi’nin de kurucusudur. 1980’den beri Tim Draper, Skype, Coinbase ve Tesla gibi şirketlere erken para yatırdı. a Kripto para Milyoner olmasının nedeni, Bitcoin’e yaptığı erken yatırımlardı.

Draper, 2014 yılında İpek Yolu’ndaki yasadışı bir çevrimiçi pazarda el konulduktan sonra müzayedede 19 milyon dolara satıldı. 30.000 Bitcoin Alındı.

Sam Bankman Kızarmış

Sam, MIT’den mezun olduktan beş yıl sonra 2014 yılında FTX’i kurdu. Ayrıca 2017 yılında bir kripto ticaret şirketi olan Alameda Research’ü kurdu.

2018 yılında kızarmış Bitcoin Yatırım yapmaya başladı ve bugün 22,5 milyar dolar değerinde, mülkü olan Satoshi Nakamoto’dan sonra. Bitcoin Toplam bilinen en zengin isimlerden biridir.

Sam Bankman kimdir?

Michael J Saylor

Saylor, 1989 yılında çeşitli şirketlere bulut hizmetleri ve yazılım sağlayan MicroStrategy’yi kurdu. Ancak dotcom balonu sırasında MicroStrategy tam olarak 6 milyar dolar kaybetti ve yok olma noktasına geldi.

2019’daki Risk Bitcoin Yatırım yapmaya başladı ve şimdi aynı 17.700 Bitcoin ve 120.000 Mikro StratejiBirden fazla bitcoini var.

Brian Armstrong

2012 yılında işletme ortağı Fred Ehrsam ile Armstrong Kripto para Coinbase borsasının kurucusu. Bugün Coinbase, 73 milyondan fazla kullanıcısı ile dünyanın en popüler kripto para borsası platformlarından biridir.

Armstrong tam olarak ne anlama geliyor? Bitcoinn’ye sahip olup olmadığı bilinmemekle birlikte, miktarın oldukça yüksek olduğuna inanılıyor ve bu da Armstrong’u Amerika’nın en zengin insanlarından biri yapıyor.

En son kripto para haberlerihayır Güncel Altcoin Haberleri“Ne”ye ilk ulaşan siz olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın