medyauzmani.com

Estée Lauder 2034 vadeli 650 milyon dolarlık kıdemli tahvilleri fiyatlandırdı Yazar Investing.com


© Reuters

NEW YORK – Prestij güzellik alanında küresel bir lider olan The Estée Lauder Companies Inc. (NYSE: EL), 2034 yılında vadesi dolacak olan %5,000 faiz oranlı 650 milyon dolarlık kıdemli tahvillerin fiyatını açıkladı. Bu arzın kapanışının yarın yapılması planlanıyor.

İşlem, daha önce 20 Mayıs 2021 tarihinde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan kayıt beyanına uygun olarak gerçekleştiriliyor. Estée Lauder net gelirleri çeşitli kurumsal faaliyetler için tahsis etmeyi planlıyor. Bunlar arasında bir cilt bakım şirketi olan DECIEM’in tedavüldeki hisselerinin satın alınmasının yanı sıra genel işletme giderleri, işletme sermayesi ve sermaye harcamaları yer alabilir. Fonlar ayrıca mevcut kısa vadeli veya uzun vadeli borçların itfası ve geri ödenmesi için de kullanılabilir.

Özel kullanımlarından önce, şirket gelirleri geçici olarak kısa vadeli pazarlanabilir menkul kıymetlere yatırabilir. Arz için ortak defter tutma yöneticileri arasında BofA Securities, Inc., Goldman Sachs & Co. LLC ve diğer bazı önemli finans kuruluşları yer almaktadır.

The Estée Lauder Companies Inc. yaklaşık 150 ülkede satılan ve çok çeşitli üst düzey cilt bakımı, makyaj, koku ve saç bakım ürünlerini kapsayan 25’in üzerinde markadan oluşan portföyüyle tanınmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın