medyauzmani.com

Ethereum Bugün Hangi Seviyeleri Görecek?

En önemli kripto para borsalarından biri olan Ethereum, bu hafta 445 dolarlık beklenen direncini aşamadı. Dolar karşısında 420 dolar seviyesinin altına düşen kripto para birimi hakkında konuşan Aayush Jindal, kripto para biriminin destek bölgesinde 400 dolar seviyesinde istikrara kavuşacağını tahmin ettiğini söyledi.

Ethereum son günlerde %5 düşerek 420 doları desteklediği düşünülen seviyeleri kırdı. Gerçek paranın fiyatı da her hareket saatinde 100’ün altına düştü. Önde gelen bir analist Jindal’a göre, reel para birimindeki düşüş devam ediyor. Kripto para biriminin 400 dolara hatta 398 dolara düşmesi bekleniyor ve bu seviyeye düştüğünde önemli alımlar bekleniyor.

ETH Resmen Düştü!

ETH kısa süre önce 445 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya çalıştı ancak başarısız oldu. Bu başarısız girişimin ardından kripto paranın değeri düşmeye başladı. %5 düşerek yatırımcılarını perişan eden Ethereum’un fiyatı son düşüşle 420 doları gördü. Son saatlerde fiyat 405 dolara düştü. Şimdi ise ETH’nin fiyatı yeni bir güç bulmaya çalışıyor. İlk direncin şu anda 415 dolar civarında olduğunu söyleyebiliriz.

425 dolar seviyesinin yakınında büyük bir direnç oluşmaya başlıyor.Son %50 düşüş 425 dolar civarında görülüyor.

Peki kısa vadede ne olacak?

Uzmanların görüşüne göre ETH’nin tekrar yükselebilmesi için 415-420 veya 425 dolar seviyelerini aşması gerekiyor. Durum buysa, boğalar fiyatı 445-450 dolara kadar yükseltebilir. Kripto para birimi 420 doları geçmezse, para biriminin dibe bile düşmesi ihtimallerden biridir. Jindal’a göre, kripto para biriminin fiyatı gibi 395 dolar Seviyeye düşerse düşüş trendi devam eder ve 365$’a kadar düşük bir seviye görülebilir.

ETH için ana destek seviyesi şu anda 400 dolar ve ana direnç seviyesi 425 dolar. Zor zamanlardan geçen ETH’nin fiyatının ne olacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın