medyauzmani.com

Formula 1 sürücüsü Daniel Ricciardo, kripto para dünyasına dahil olma hikayesini anlattı.

Avustralyalı McLaren sürücüsü Daniel Ricciardo, Singapur’daki Token2049 konferansında 2022 Singapur Grand Prix’si öncesinde Cointelegraph ile kripto varlığı hakkında konuştu.

Ricciardo, OKX CMO’su Haider Rafique ile konuştu ve Borsa ile McLaren Racing arasındaki işbirliğine değindi.

Ricciardo, yakın zamanda McLaren MCL36 F1 yarış arabasında kokpitte en sevdiği bal porsuğuyla yeni bir OKX reklamında göründü. Ricardo’nun parlaklığından yola çıkan reklam, kripto dünyasını nispeten daha az bilinir ve yaygın hale getirmenin yollarını aramaya devam ediyor.

Ricardo, Cointelegraph’a kripto para dünyasını ilk kez 2021’de keşfettiğini ve bu alana olan ilgisini arkadaşlarının ateşlediğini söyledi.

33 yaşındaki pilot, kripto para birimi alanındaki bilgisini genişletmeye çalışırken, kripto para piyasaları tarafından sunulan çeşitlendirmenin değerini fark etti.

“Bu alana o kadar dalmıştım ki, bazı ekip üyelerim ‘Evet, şu anda bunun için çok zaman harcıyorsun’ demeye başladı. Bu harika bir alan ve çeşitlendirmeyi ve anlamaya çalışmayı gerçekten merak ediyorum. Bu alan hakkında daha fazla bilgi.”

OKX, McLaren ile çok yıllı işbirliğinin bir parçası olarak yaratıcı reklamcılık girişimlerini araştırıyor. Borsa, Formula 1 takviminde önümüzdeki iki yarış için aracı süslemeyi planlıyor.Turuncu ve koyu OKX markasının Singapur ve Japonya Grand Prix’lerinde öne çıkmasıyla Ricciardo, kriptoya daha fazla dikkat çekileceğine inanıyor. Uzay.

Cointelegraph’tan Gareth Jenkinson, Formula 1 sürücüsü Daniel Ricciardo ve OKX Pazarlama Direktörü Haider Rafeeq, Singapur’daki Token2049 konferansında konuştu.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın