medyauzmani.com

FTX CEO’su Celsius Varlıklarının Nasıl Satın Alınabileceğini Açıklıyor

FTX kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried, şirketin Celsius’un varlıklarının satışı konusundaki duruşuyla ilgili ayrıntıları paylaştı.

FTX US, geçen hafta iflas eden Voyager Digital varlıklarını 1.3 milyar dolara satın aldı. Son raporlara göre FTX, Celsius Network varlıkları için teklifleri de değerlendiriyor.

Bankman-Fried, geçen hafta BnkToTheFuture kurucusu Simon Dixon tarafından Twitter’da bir gönderiye yanıt verdi. Dixon gönderide, FTX’in Celsius’un varlıklarını “boşuna” satın almak için fon aradığını ve değerlemelerini 32 milyar dolara çıkardığını söyledi. iddia edilen. FTX CEO’su, “tekliflerin adil piyasa değerinde olduğunu ve fiyatta herhangi bir düşüş olmadığını” belirtti.

Bankman-Fried ayrıca FTX’in amacının varlıkları düşük fiyata satın alarak para kazanmak değil, müşterileri dahil etmek olduğunu söyledi:

“[Amacımız] Bu, varlıkları boşuna satın alarak para kazanmakla ilgili değil, 1 dolara 1 dolar ödeyip o doları müşterilere geri almakla ilgili. Yüzüncü yıl olayına dahil olsaydık da aynı şey olurdu.”

FTX’in 27 Eylül’de Voyager Digital’in varlıklarını 1,4 milyar dolarlık bir teklifle satın aldığı bildirildi.

Voyager müşterilerine ve kripto varlıklarına ne olacağı hakkında çok az şey bildirildi. Platform, ancak 11. Madde iflas süreci tamamlandıktan sonra müşterilerin kripto para satın almasına, satmasına ve saklamasına izin verileceğini belirtti.

İlginizi çekebilir: İddia: Celsius kurucusu iflastan önce platformdan 10 milyon dolar çekti

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın