medyauzmani.com

Gelecek Vaat Eden Altcoinler 2023!

2022 yılı Kripto para Piyasalar için iyi bir yıl olduğunu söyleyemeyiz. Dünyayı uzun süredir yakan ve bu yılın başında etkisini gösteren salgın, Rusya ile Ukrayna arasında meydana gelen ve tüm dünyayı etkisi altına alan enflasyon krizi gibi sorunlar kripto para dünyasını etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. BT. Bu yazıda sizlerleGelecek Vaat Eden Altcoinler 2023başlığa bakacağız.

2023’te bizi neler bekliyor hiç merak ettiniz mi? Sizce analistler 2023’ten ne bekliyor, 2023’te hangi altcoinler büyük bir sıçrama yapacak. Bugün bu soruların yanıtlarını sizlerle birlikte bulmaya çalışacağız.

Adını mutlaka duyduğunuz altcoinleri sizler için seçtik, beğendiyseniz şimdi bunları birlikte inceleyelim.

1. Binance Coin (BNB)

Listemizde ilk sırada Binance madeni para Bulunur. BNB madeni para Analistlerin 2023’te performans artışı beklediği kripto paralardan biri. Uzmanlar, BNB’yi önümüzdeki yıllarda büyümesi beklenen etkili ve uzun vadeli bir yatırım olarak görüyor.

Binance’in uzun vadede nasıl ilerlediğine baktığımızda, BNB fiyatını olumlu etkileyeceği ve 2023’te iyi iş yapacağına inanılıyor. Tüm bunlara ek olarak, bir tahminlerden biri de BNB’nin bir fiyat alacağı yönünde. fiyat 400 doların üzerinde.

2. Ethereum

Altcoinlerin lideri Ethereum diyebiliriz. Uzmanlara göre 2023’te yükselmesini bekledikleri altcoinlerden biri. Ethereum’un fiyatı merakla beklenirken Merge güncellemesinden sonra düştü ve uzmanlar bunu bir “söylenti al, haber sat” hareketi olarak değerlendiriyor.

Ancak uzmanlar EthereumBirleştirme güncellemesinin artılarının çok fazla olacağına ve yoluna tam olarak oturması için biraz zamana ihtiyacı olduğuna inanıyor. Bu nedenle Ethereum’un 2023 yılına kadar hazır bir şekilde harika bir performans göstererek bir yükseliş koşusu başlatması bekleniyor.

3. Merkezi olmayan para birimi (MANA)

Uzmanların yükselmesini beklediği altcoinlerden biri ademi merkeziyetçilik Bu jeton senin için yer alıyor mana Metaverse kelimesi hayatımızda yerini aldıkça adını çokça duyduğumuz metaverse ekosistemi de geliştikçe ilgi çekmeye başlıyor. Bu nedenle Decentraland, 2022’de yatırımcıların vazgeçilmezi haline geldi.

Piyasa değerlerine baktığımızda manaBunun en büyük madeni paralardan biri olduğunu görebiliriz. Öte yandan uzmanlar, ralli başladığında madeni paralardaki en iyi madeni paralardan biri olacağına inanıyor. Bu nedenle, 2023’te iyi performans gösterebilecek dördüncü kripto para birimi olarak yerleştirdiler.

merkezi olmayan para birimi

4. Cardona (ADA)

Kripto para Dünyanın köklü projelerinden biri olan ADA, daha sonraki yıllarda oldukça aktif olmuştur. Vasil’in güncellemesi hakkında da çok konuşuldu. 2023 yılında iyi bir performans sergilemesi bekleniyor. Vasil güncellemesindeki yeni zirvelerin etkilerinin 2023 yılında daha görünür hale geleceğine inanılıyor.

Başarılı güncellemelerin ardından ADA ekibi şimdi Hydra katman 2 ölçekleme çözümü protokolüne odaklanıyor. Bu protokol ile ADA Ağ daha güvenli olacaktır. Bu protokolün 2022’nin sonunda gerçekleşeceği de söyleniyor, bu durumda 2023’te ADA için iyi bir başlangıç ​​anlamına geliyor.

5. puantiye

Polkadot, 2023’te başarılı olması beklenen kripto para birimleri arasında 5. sırada yer alıyor. Ölçeklenebilirliği ve birlikte çalışabilirliği artırmak için birlikte çalışmak puantiyeGeliştiricilerin yüksek ağ verimliliği elde etmesini kolaylaştırır.

Ethereum Polkadot’u Polkadot ile karşılaştırdığımızda yüksek hız ve düşük ücretlerle ön planda olan Polkadot’un piyasa değerindeki kademeli artış nedeniyle 2023’te başarılı olacağı görülüyor. Ayrıca bir Web 3 projesi olan Polkadot’un 2023’te merkezi olmayan İnternet sektörüne liderlik etmesi bekleniyor.

polkadot madeni para

En son kripto para haberleri E Güncel Altcoin Haberleri Haberlere ilk ulaşan olmak istiyorsanız Konumumuz Takip edebilirsin.

altcoin Arama ve fiyatlandırma buradan Kolayca okuyabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın