medyauzmani.com

Global Medikal GYO 4. çeyreği 27 Şubat’ta açıklayacak Yazar Investing.com


© Reuters.

BETHESDA, Md. – Sağlık tesislerinin kiralanmasında uzmanlaşmış bir gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Global Medical REIT Inc. (NYSE: GMRE), 27 Şubat 2024 tarihinde piyasa kapanışından sonra dördüncü çeyrek ve tüm yıl 2023 mali sonuçlarını açıklamayı planladığını duyurdu. Açıklamanın ardından şirket, Çarşamba günü Doğu Saatiyle sabah 9:00’da finansal sonuçları tartışmak üzere bir konferans görüşmesi düzenleyecek.

Görüşmede Yönetim Kurulu Başkanı, Başkan ve CEO Jeffrey Busch’un yanı sıra CFO Robert Kiernan ve CIO Alfonzo Leon da yer alacak. Yatırımcıların ve analistlerin, arama erişimindeki olası gecikmelerden kaçınmak için şirketin yatırımcı bilgi sitesi aracılığıyla web yayınına katılmaları teşvik edilmektedir.

Global Medical REIT Inc. hekim gruplarının yanı sıra bölgesel ve ulusal sağlık sistemlerine sağlık tesisleri satın almaya ve kiralamaya odaklanarak tıp sektörüne önemli gayrimenkuller sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için ilgili taraflar şirketin web sitesini ziyaret edebilir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın