medyauzmani.com

Grönland, East Energy ile elektrikli yükleyici anlaşması imzaladı Yazar Investing.com


© Reuters.

EAST WINDSOR, N.J. – Elektrikli endüstriyel araçlar ve aktarma sistemleri geliştirmesiyle tanınan Greenland Technologies Holding Corporation (NASDAQ: GTEC), East Energy ile tamamen elektrikli yükleyicilerinin satın alınması için bir anlaşma imzaladı. East Energy, iştirakleri Carolina Poultry Power RG2, LLC ve Carolina Poultry Power RG3, LLC aracılığıyla Greenland’in HEVI markasından iki adet GEL-5000 ve bir adet GEL-1800 satın alacak ve teslimatların bu yıl içinde yapılması bekleniyor.

GEL-5000, tek bir şarjla 9 saat çalışabilen, 40.000 pound çalışma ağırlığına sahip 5,0 ton nominal yüklü bir elektrikli yükleyicidir. Tarım, inşaat, atık yönetimi ve mülk yönetimi gibi bir dizi uygulama için tasarlanmıştır. GEL-1800 modeli 141 KWh lityum batarya ile donatılmıştır ve geleneksel dizel araçlara kıyasla %60 daha az çalışma gürültüsü ve daha düşük bakım maliyetleri sunmaktadır.

Greenland CEO’su Raymond Wang, anlaşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek her iki şirketin de sürdürülebilir iş uygulamalarına olan bağlılığının uyumunu vurguladı. Greenland’in sıfır emisyonlu elektrikli endüstriyel araçlarının artan popülaritesini ve şirketin devam eden inovasyon çabalarını vurguladı.

East Energy, çürütücüler ve güneş enerjisi alanlarında devam eden projeleriyle biyokütle sektörüne katılımıyla tanınıyor. Şirketin stratejisi atık saptırma, temiz enerji üretimi, toplum katılımı ve istihdam yaratmaya odaklanıyor.

Bu duyuru bir basın açıklamasına dayanmaktadır ve Grönland’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunduğu Form 10-K Yıllık Raporunda detaylandırılanlar gibi risk ve belirsizliklere tabi ileriye dönük ifadeler içermektedir. COVID-19 pandemisinin şirketin faaliyetleri ve ürünlerine olan talep üzerindeki etkisi de belirsizliğini korumaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın