medyauzmani.com

Huron, filantropi danışmanlık şirketi GG+A’yı satın alacak Yazar Investing.com


© Reuters.

CHICAGO – NASDAQ: HURN’da işlem gören küresel bir profesyonel hizmetler firması olan Huron, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, eğitim kurumları ve sağlık sektörleri için filantropi yönetiminde lider bir danışmanlık şirketi olan Grenzebach Glier and Associates’i (GG+A) satın almak üzere anlaştığını duyurdu. Bu stratejik hamle, bağışçı yolculuğu boyunca kapsamlı, veriye dayalı stratejiler sağlamak için GG+A’nın uzmanlığını Huron’un dijital yetenekleriyle entegre ederek Huron’un filantropi danışmanlık tekliflerini geliştirmeyi amaçlıyor.

1961’de kurulan GG+A, stratejik hedefleriyle uyumlu ve uzun vadeli bağışçı ilişkilerini teşvik eden sürdürülebilir, yüksek performanslı bağış toplama programları geliştirmek için dünya çapındaki müşterileriyle yaptığı işbirlikçi çalışmalarla tanınmaktadır. Huron’un GG+A’yı satın alma işleminin Mart 2024’te tamamlanması bekleniyor ve anlaşmanın şartları açıklanmadı.

Huron CEO’su ve Başkanı Mark Hussey, bu satın almanın Huron’un derin müşteri ilişkilerini ve dijital kaynaklarını GG+A’nın ilerleme danışmanlığı uzmanlığıyla birleştirerek müşterilere fayda sağlayacağını belirtti. GG+A ekibinin yaklaşık 100 üyesi Huron’a katılarak firmanın Eğitim faaliyet bölümünü güçlendirecek.

GG+A CEO’su John Glier,“Huron’a ve onun yetenekli küresel ekibine katılmaktan memnuniyet ve heyecan duyuyoruz.Huron™’un olağanüstü müşteri hizmetleri, dijital kaynaklarının derinliği ve geçmişte hizmet verdiğimiz birçok müşteri kurumuna erişimi, GG+A’nın çalışmalarını güçlendirecek ve genişletecektir.”

Bu haber basın bülteni açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın