medyauzmani.com

İspanya’nın En Büyük Telekom Şirketi Bitcoin Ödemelerini Kabul Ediyor

Cryptocurrency tüm dünyada popülerlik kazanırken, İspanyol blok zinciri endüstrisi hala önemli bir gelişme yaşıyor. Ülkenin en büyük telekom servis sağlayıcısı, Web3 teknolojileriyle daha derin bir etkileşime giriyor.

Madrid merkezli çok uluslu telekomünikasyon şirketi Telefónica, çevrimiçi teknoloji pazarı Tu’da Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve USD Coin (USDC) gibi birden fazla kripto para biriminde ödeme almaya başladı. Şirket, teknoloji ürünleri için kripto ödemeleri almak için İspanya’nın Bit2Me markalı kripto para birimi ödeme özelliğini entegre etti. Borsa, Telefónica Metaverse Day etkinliği için birleşmeyi duyurdu.

Telekom şirketi, çevrimiçi mağazasına kripto entegrasyonunu uygulamanın yanı sıra, Genişletilmiş Gerçeklik (XR) ekosistemini geliştirmek ve meta veriye hayat vermek için yazılım şirketi Qualcomm Technologies ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Telefónica CEO’su Daniel Hernandez’e göre şirket, geleceğe hazırlanmak ve altyapısını oluşturmak için Qualcomm ile ortaklık kurdu. Şirket, müşterilerine yenilikçi hizmetler sunabilmek için gelişmelerin ön saflarında yer alacaktır.

Şirket, kripto entegrasyonu ve metaverse oluşturmanın yanı sıra NFT alanıyla da ilgileniyor. Şirketin MetaMask’in entegre olduğu bir NFT pazarı var.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın