medyauzmani.com

Koppers Holdings Nishan Vartanian’ı yönetim kuruluna kattı Yazar Investing.com


© Reuters.

PITTSBURGH – İşlenmiş ahşap ürünleri, kimyasallar ve karbon bileşikleri alanında küresel bir tedarikçi olan Koppers Holdings Inc. (NYSE: KOP), bugün Nishan J. Vartanian’ın Yönetim Kurulu’na atandığını ve kurulun dokuz üyeden on üyeye yükseldiğini duyurdu. Halen MSA Safety Incorporated’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su olan Vartanian, Koppers’taki yeni görevine güvenlik ürünleri sektöründeki otuz yılı aşkın deneyimini taşıyacak.

MSA’daki geçmişi 1985 yılına kadar uzanan Vartanian, çeşitli liderlik pozisyonlarında bulunmuş, son olarak CEO olarak şirkete liderlik etmiş ve 2020 yılında Yönetim Kurulu Başkanı unvanını almıştır. Özellikle güvenlikle ilgili ürünler ve uygulamalar olmak üzere küresel pazarlara uzanan uzmanlığı, Koppers’ın operasyonları ve stratejik planlaması için değerli içgörüler sunabilir.

Vartanian, yöneticilik görevinin yanı sıra aralarında Verimlilik ve İnovasyon için Üretici İttifakları, Uluslararası İtfaiyeciler Birliği Vakfı, Allegheny Toplumsal Kalkınma Konferansı ve Cleveland Federal Rezerv Bankası, Pittsburgh Şubesi’nin de bulunduğu çeşitli kurul ve vakıflarda yer almaktadır.

Heyecanını dile getiren Vartanian şunları söyledi:“Değerleri benimkilerle yakından örtüşen bir şirket olan Koppers’ın Yönetim Kuruluna katılmaktan onur duyuyorum.Yönetim Kurulu’nun ve Koppers liderliğinin son başarılarının üzerine yenilerini eklemelerine yardımcı olmak son derece heyecan verici olacak ve şirketin gelecekteki başarısında bir rol oynamayı dört gözle bekliyorum.”

Koppers, demiryolu, özel kimyasallar, kamu hizmetleri, konut kerestesi, tarım, alüminyum, çelik, kauçuk ve inşaat endüstrileri dahil olmak üzere çeşitli son pazarlarda niş uygulamalara odaklanarak küresel olarak faaliyet göstermektedir. Şirket Amerika, Avustralya ve Avrupa’da geniş bir üretim ve dağıtım ağına sahiptir.

Bu makaledeki bilgiler bir basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın