medyauzmani.com

Lenovo bilgisayar ve aksesuarlarda büyük indirimler başlattı Yazar Investing.com


© Reuters.

RESEARCH TRIANGLE PARK, N.C. – Lenovo™, ThinkPad dizüstü bilgisayarlar, Legion oyun bilgisayarları ve Yoga 2-in-1’ler dahil olmak üzere bir dizi bilgisayar ürününde önemli indirimler sunan yıllık Aile Günü İndirimini düzenliyor. Halihazırda devam etmekte olan indirim 25 Şubat’a kadar sürecek.

Alışveriş yapanlar, sağlam iş özellikleri ve dayanıklılıklarıyla bilinen seçkin ThinkPad dizüstü bilgisayarlarda %54’e varan indirimden yararlanma fırsatına sahip. Oyun meraklıları Legion oyun bilgisayarlarında %30’a varan indirimden yararlanabilirler. Ayrıca, hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak işlev görebilen çok yönlü cihazlar olan Yoga 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar 1.000 doların altında başlayan fiyatlarla sunuluyor. İndirim, 12,99 $’dan başlayan fiyatlarla PC aksesuarlarını da kapsıyor.

Promosyon, müşterilerin gün boyunca fırsatlardan yararlanabileceği 19 Şubat Aile Günü’nde özel bir etkinlik içeriyor. Lenovo ayrıca 19 Şubat – 25 Şubat tarihleri arasında sadakat programı üyeleri için site genelinde iki kat My Lenovo Rewards puanı sunuyor.

Lenovo Kuzey Amerika ve Latin Amerika e-Ticaret Başkan Yardımcısı Carlo Savino, Lenovo.com’dan alışveriş yapmanın rahatlığını vurguladı. Şirket, sadakat üyeleri için ücretsiz hızlandırılmış kargo, fiyat garantisi, genişletilmiş iade ve yerel Best Buy mağazalarından iki saat içinde teslim alınabilecek şekilde çevrimiçi satın alma seçeneği sunuyor.

Lenovo, 180 pazarda faaliyet gösteren küresel bir teknoloji lideri olarak, geniş bir müşteri tabanına daha akıllı teknolojiler sunmaya odaklanmıştır. Dünya çapında 77.000 kişilik işgücü ve 62 milyar dolarlık geliriyle Lenovo, yeni BT teknolojilerine doğru genişliyor ve Hong Kong borsasında Lenovo Group Limited (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) adı altında işlem görüyor.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın