medyauzmani.com

Mammoth Energy’nin mali sonuçları 1 Mart’ta açıklanacak Yazar Investing.com


© Reuters.

OKLAHOMA CITY – Enerji ve altyapı hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket olan Mammoth Energy Services, Inc. (NASDAQ:TUSK), 2023’ün dördüncü çeyreği ve tüm mali yıl için kazanç çağrısını planladı. Mali sonuçlar 1 Mart 2024 tarihinde piyasa açılışından önce açıklanacak ve ardından Doğu Saati ile sabah 10:00’da bir konferans görüşmesi ve web yayını yapılacaktır.

İlgilenen taraflar telefonla arayarak veya şirketin yatırımcı ilişkileri web sitesindeki canlı web yayını aracılığıyla görüşmeye katılabilirler. Canlı etkinliğe katılamayanlar için web yayınının arşivlenmiş bir versiyonu çağrıdan sonra mevcut olacaktır.

Mammoth Energy Services, Kuzey Amerika’da karada konvansiyonel olmayan petrol ve doğal gaz gelişiminin yanı sıra elektrik şebekesi inşaatı ve onarımını desteklemeyi amaçlayan kapsamlı hizmet yelpazesiyle tanınıyor. Şirket kuyu tamamlama, altyapı, doğal kum ve proppant, sondaj ve enerjiyle ilgili diğer hizmetleri sunmaktadır.

Katılımcıların çağrıdan önce e-posta yoluyla yönetime sorularını iletmeleri teşvik edilmektedir. Şirketin yatırımcı ilişkileri ekibi, daha fazla soru için verilen e-posta adresleri aracılığıyla iletişim kurmaya hazırdır.

Bu duyuru Mammoth Energy Services, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın