medyauzmani.com

Mike Novogratz yaklaşmakta olan Bitcoin boğa piyasası için tahminlerini paylaşıyor

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, yaklaşan Bitcoin (BTC) boğa koşusunun hikaye ve ilgi açısından önceki kripto para rallisinden farklı olacağına inanıyor.

28 Eylül Çarşamba günü Singapur’daki Token2049 konferansında konuşan Novogratz, önceki yükseliş sürücülerine kıyasla Bitcoin’in bir sonraki rallisinin hikayeden ziyade faydaya odaklanacağını tahmin etti.

Galaxy Digital’in CEO’suna göre, en büyüklerinden biri olan 2017’deki Bitcoin boğa piyasası çoğunlukla hikayeyle ilgiliydi. Bu hikaye, Bitcoin’in 1.000 dolardan 20.000 dolara uzanan yolculuğuydu.

Novogratz, 2017’deki yürüyüşün çoğunlukla hükümete güvenmeyen ve daha fazla mahremiyet ve ademi merkeziyetçilik arayan insanların hikayesiyle ilgili olduğunu bildirdi. CEO ayrıca, “Bu, Y ve Z Kuşağı için bir devrimdi. Küreseldi. Dokunaklı bir hikaye” dedi.

Mike Novogratz, bir başka büyük ralli olan Kasım 2021 rallisini ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolara ulaşan Bitcoin’i COVID-19 pandemisine bağladı. CEO, 2020-2021 yıllarında meydana gelen fiyat hareketlerinin yüzde 80’inin hikaye, yüzde 20’sinin ise faizden oluştuğunu iddia etti.

Mike Novogratz ve Bloomberg’den Haslinda Amin Token 2049’da. Kaynak: Cointelegraph

Novogratz, “İçinde iş kurabileceğimiz ortak bir blok zinciri oluşturma çalışmaları gerçekten hızlanmaya başlıyor” dedi.

Novogratz ayrıca, önceki zamların aksine, bir sonraki zammın “hikayeye göre yüzde 50 ve faydaya göre yüzde 50 daha” olacağını öngördü:

“İnsanların uygulamaları; hızlı, ölçeklenebilir, kullanımı kolay sistemler kurduklarını görüyorum. Henüz bunlara sahip değiliz. Bu yüzden bulunduğumuz yerdeyiz. Ancak önümüzdeki birkaç yıl içinde gelecekler.”

Novogratz, komitedeki konuşması sırasında kripto para birimlerinin yukarı yönde başarılı olmasının “kaçınılmaz” olduğunu söyleyerek halkın ilgisini çekti.

Galaxy Digital CEO’su, “Kaçınılmaz kelimesi gelmeye devam ediyor. Doğru yerde olduğumuza dair kaçınılmaz bir his var ve bitcoin’in o günlere gelmesi kaçınılmaz.” Novogratz, Web3 ve NFT’lerin gelecekte oyun endüstrisinin de büyük bir parçası olacağına inandığını da vurguladı.

Buna ek olarak CEO, piyasadaki mevcut kripto kışına rağmen, bitcoin’in bu yıl hala fiat para birimlerinden daha iyi performans gösterdiğini söyledi. Mike Novogratz, bitcoin sepetlerini ve madeni paraları karşılaştırırken, en büyük kripto para biriminin dolardan yaklaşık yüzde 20 daha iyi olduğunu belirtti.

Cointelegraph tarafından daha önce bildirildiği üzere Novogratz, Bitcoin hakkında birkaç başarılı tahminde bulundu. Galaxy Digtal’in CEO’su, Bitcoin’in 2020’de 20.000 doların üzerinde kapanacağını geride bıraktı. Bitcoin 2020’yi 30.000 dolardan kapattı.

Andrew Fenton tarafından eklenen ek haberler.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın