medyauzmani.com

MuratMarangoz tarafından BINANCE CODE İÇİN: DYDXUSDTPERP DYDX, geri çekilmek için potansiyel küçük bir satın alma fırsatı olabilir! – Ticaret Görünümü

DYDX bu 20 günlük aralıkta iyileşir. sMor fiyat çizgisi çok önemli Bakarak durağınızı belirleyeceğiniz için mor 20 günlük hafta fiyatının altına kapanmadı. Mor fiyatın üzerindeki yeşil gölgeli alan, geçmişte alım alanı olarak da dikkat çekmişti. Bu nedenle, mor fiyatın üzerinde yeşil gölgeli alana yakın noktalarda alım/satım yapmak mantıklıdır (sonuçta %2 ötede derseniz karar sizin)

Yüksek kaldıraç talihsiz olabilir (bu her zaman geçerli bir kuraldır). Turuncu fiyat hacim detayı ile %10’a yakın bir artış gelebilir. Alıcılar için yeşil gölgeli alan, Kırmızı gölgeli alan, satıcı yoğunluğunun yüksek olduğu bir alandır. Bu nedenle, pozisyon başarılıysa ve fiyat bu bölgeye yaklaşmaya başlarsa, pozisyonu durdurarak veya kapatarak sermayeyi kilitleyebilirsiniz. Terim şart değil, hemen deneyebilirsiniz, aynı görsel mevcut. Alım satım yapılacak kaldıraç miktarı ve paranız hakkında fikir vermek istemiyorum. Burada risk tamamen size ait. Durmaktan nefret edenler için İkinci bir yeşil gölgeli alan bıraktım, yoğun siparişlerin olduğunu düşündüğüm şu anki fiyatın %20 altında, o alanlar giriş bölgesi, çok şiddetli bir tahribat olmadıkça fiyat oradan sekip tekrar %20 tepki verebilir. . Gerekli tüm açıklamaları yaptım. BTC Ve haber akışını takip etmeyi unutmayın. Sana bol şans diliyorum.

Çizim yapmayı sevmeyi unutmayın!

kaynak

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın