medyauzmani.com

Olimpiyat dört madalyalı atlet OKX ile işbirliği yapıyor

Dört kez olimpiyat madalyası kazanan ünlü atlet Scotty James, kripto para borsası OKX ile yeni bir iş birliği yaptı. İşbirliğinin bir parçası olarak, James’in OKX global reklam kampanyasının marka elçisi olacağından bahsedildi. OKX, kış sporları meraklılarına Web3 ve kripto para ticareti fırsatları sunmak için bu tür bir işbirliğine girdiğini belirtti. Platform ayrıca, kış sporları tutkunlarının daha iyi ve daha sorumlu yatırım kararları almalarına yardımcı olmayı hedeflediğini vurguladı.

Aktarılan detaylara göre; OKX Pazarlama Direktörü Haider Rafeeq, işbirliği sonrası bir açıklama yaptı. Rafiq yaptığı açıklamada, bu yıl da dünyanın en iyi sporcularıyla işbirliğine devam edeceklerini belirtti.

Scotty James, OKX ile işbirliği hakkındaki incelemesini paylaştı

Scotty James yaptığı açıklamada; Kendini sürekli sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeye zorladığını, yenilikçi kalmak için çalıştığını ve güçlü bir iş ahlakını sürdürmek için elinden gelenin en iyisini yaptığını belirtti. James, inovasyona odaklandığını ve her zaman yeni şeyler öğrendiğini belirterek, OKX’in de tüm bu değerleri paylaştığını belirtti. Bu ortaklığı mükemmel yapan şeyin bu olduğuna dikkat çeken ünlü sporcu, şunları söyledi: “OKX ile sınırları zorlamak ve sevdiğim sporu kodlama alanına getirmek için daha heyecanlı olamazdım” Sözlerini bitirdi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın