medyauzmani.com

OpenSea’den iyi haber: Toplu işleme sağlayacak!

Kripto varlıkları ve NFT’ler için dijital bir pazar yeri açık deniz5 Ekim’de, kullanıcıların artık tek bir akışta 30’a kadar dijital set öğesini listelemelerine ve satın almalarına izin vereceğini duyurdu.

Toplu alımlarda aynı seriden 30 adede kadar ürünü sepetlerine ekleyebilecekleri platform, sonrasında alışverişlerini tek seferde tamamlayabilecek. Böylece OpenSea, gaz ücretleri ile ilgili maliyetleri azaltacak ve işlemin daha pratik ve kullanışlı olmasını sağlayacaktır.

Şirket ayrıca aşağıdaki verileri de sağladı:

Toplu Öğeler sekmesinde, bir öğe kartının üzerine geldiğinizde “+” düğmesine tıklayarak veya Daha Fazla Seçenek menüsünde Satış Listesi’ne tıklayarak Toplu Listelere erişebilirsiniz. Ayrıca bir kerede listelemek için en fazla 30 öğe seçebilirsiniz. ”

OpenSea, içerik oluşturucuların özel ve özelleştirilebilir liste sayfalarında kendi NFT koleksiyonlarını başlatmalarına olanak tanıyan kapsamlı bir girişim başlattı geçen ay. Bu girişimle OpenSea, pazarın ana sayfasına daha fazla görünürlük ve keşfedilebilirlik getirmeyi umuyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın