medyauzmani.com

Radiant Logistics San Antonio’daki SBA ağını genişletiyor Yazar Investing.com


© Reuters.

RENTON, Wash. – Küresel taşımacılık ve lojistik hizmetleri sağlayıcısı Radiant Logistics, Inc. (NYSE American: RLGT) bugün San Antonio, Teksas’ta yeni bir lokasyon açarak Service By Air (SBA) ağını genişlettiğini duyurdu. Yeni operasyon, özellikle ABD-Meksika sınır ötesi lojistiğine vurgu yaparak şirketin yurtiçi ve uluslararası nakliye tekliflerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Sektörde kırk yılı aşkın deneyime sahip olan Mark ve Rebecca Sweat, San Antonio şubesini yönetecek. Radiant’ın teknoloji platformunu ve küresel ağını kullanarak ABD ve Meksika arasındaki ticarete odaklanan çeşitli bir müşteri tabanına hizmet vermeyi planlıyorlar. Sweat, “Radiant/SBA ağına katılmak, güçlü yönlerimizden yararlanmak ve müşterilerimize daha fazla değer katmak için eşsiz bir fırsat sunuyor” dedi.

Radiant’ın Kurucusu ve CEO’su Bohn Crain, Sweat ekibini ağırlamaktan gurur duyduğunu ifade ederek şirketin lojistik girişimcilerini destekleme konusundaki kararlılığını vurguladı. Radiant kısa bir süre önce SAP TM platformunu yükseltti ve müşteri portalına yeni özellikler ekledi; Crain, stratejik ortaklara işlerini büyütmek için sağlam bir çözüm seti sağlayacağına inanıyor.

1976’dan bu yana Radiant ailesinin bir üyesi olan Service By Air, Kuzey Amerika’da 100’den fazla şirkete ait ve özel acente ofisi işletmekte ve küresel çapta taşımacılık ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın