medyauzmani.com

Sana Biotechnology 189,75 milyon dolarlık hisse senedi arzını tamamladı Yazar Investing.com


© Reuters.

SEATTLE – Tasarlanmış hücre tedavileri konusunda uzmanlaşmış bir biyoteknoloji firması olan Sana Biotechnology, Inc. (NASDAQ:SANA), yaklaşık 189,75 milyon $ brüt gelir elde ederek büyük ölçekli bir halka arzı başarıyla tamamladı. Arz, sigortacıların ek 4.500.000 hisse satın alma opsiyonunun tam olarak kullanılması da dahil olmak üzere, her biri 5,50 dolardan 21.772.728 adi hisse senedinin satışını içeriyordu. Ayrıca, önceden fonlanmış 12.727.272 hisse satın alma varantı, varant başına 5,4999 dolardan satıldı.

Seattle, Cambridge, Güney San Francisco ve Rochester’da faaliyet gösteren şirket, menkul kıymetlerin tamamının doğrudan Sana tarafından satıldığını belirtti. Yazım indirimleri, komisyonlar ve diğer teklif giderlerinden önce toplanan fonlar, Sana’nın boru hattını ilerletmeye ve genel kurumsal amaçlara yönlendirilecek.

Morgan Stanley, J.P. Morgan, Goldman Sachs & Co. LLC ve BofA Securities işlem için ortak talep toplama yöneticileri olarak görev yaptı. Arz, daha önce Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunulan ve SEC tarafından geçerli ilan edilen Form S-3 Kayıt Beyanına göre gerçekleştirilmiştir. İlgilenen taraflar nihai izahname ekine ve beraberindeki izahnameye SEC’in web sitesi üzerinden veya doğrudan talep toplama yöneticilerinden erişebilmiştir.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın