medyauzmani.com

SEC-Ripple davasında bugün tartışılacak olan “Hinman Belgeleri”

Mahkeme, Hinman’ın SEC’in Ripple aleyhindeki davasının bir parçası olan belgelerini tartışmak için bir duruşma planladı.

Ripple CEO’su, Ripple’ın ekonomik gerilemeye rağmen büyüdüğünü söyledi.

bugün mahkeme dalgalanma vs. SEC hisse fiyatı Davasının bir parçası olan “Hinman belgelerini” tartışmak için bir toplantı yapacaklar. Kripto topluluğu, Ripple’a karşı şüpheci oldu. SEC davasını çözmeyi umuyor.

Eski SEC Direktörü William HinmanEthereum’un tartışmalı menkul kıymetleri, çeşitli nedenlerle SEC tarafından korunmaktadır. Ajans kısa süre önce, dahili belgelerin avukat-müvekkil gizliliği ile korunduğunu söyledi. Örgüt, eski liderin avukatlardan tavsiye aldığını ve başkalarının da olaya karıştığını söyledi.

Bu konferansın sonucu, dünyadaki kripto endüstrisi üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Hinman, Bitcoin (BTC) veya Ethereum’un (ETH) 2018’de güvenli olmadığını söyledi.

SEC’in şu anda kripto para birimi endüstrisindeki en büyük düzenleyici tartışmalara neden olan Ripple suçlamalarını getirmesinden bu yana bir yıl geçti.

Kripto para biriminin hızla yayıldığı ve tirajındaki artıştan etkilendiği bir dönemde, Ripple’ın başarısı endüstri için oyunun kurallarını değiştirecek.

Ripple’ın SEC ile uzun dava süreci

SEC’in açıklamasına göre, Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse tarafından dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılara 357 milyondan fazla kayıt dışı XRP tokeninin satışıyla ilgili haberler gün ışığına çıktı. Mahkemede, 2 Ağustos 2021’de Ripple’ın hukuk ekibi, 1933 Menkul Kıymetler Yasası’nın Beşinci Bölümü açısından, XRP’nin yasadışı ticaretinin yalnızca yerel ve menkul kıymet işlemleri için geçerli olduğunu açıkladı.

Ripple, imajına ciddi şekilde zarar veren uzun süredir devam eden bir yasal anlaşmazlığa karıştı. Sonuç olarak, birçok yatırımcı hisselerini sattığında, sadece birkaçı büyük bir kârdan emin olmaya devam ediyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kripto pazarının yavaşlamasına rağmen şirketin büyüdüğünü savunuyor. 2022’nin ilk çeyreğinde şirket XRP limitini ödeyecek Talep Üzerine Likidite miktar geçen yılın aynı dönemine göre 7 milyar dolar arttı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın