medyauzmani.com

SHIB ve DOGE için Alış ve Satış Noktaları!

Bu yazımızda sizler için kısa vadeli SHIB ve DOGE coin alım satım noktalarını özetledik.

Kripto para piyasası bu hafta çok yavaş ve sıkıcı geçti. Bitcoin’in bu yatay hareketi gün boyunca devam ediyor. ABD’de İşçi Bayramı ile birlikte küresel piyasalardaki hareketsizlik kripto para birimlerini de vurmuş gibi görünüyor. Analistler, piyasaların bir süre daha durgun kalacağını iddia ediyor.

Rusya’nın Avrupa’ya uyguladığı ambargolar da küresel piyasaları zor durumda bırakmada çok önemli bir rol oynuyor. Küresel piyasalar bu pozisyondayken kripto para piyasalarının en büyük 2 rakibi olarak bilinen Shiba ve Doge coinlerde işler pek iç açıcı görünmüyor. Bu nedenle SHIB ve DOGE tablolarında bazı işlem noktaları gözümüze çarptı. Bu noktaları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

şiiba para birimi

Shebaa 20 Günlük Üstel Hareketli Ortalama grafiği (0,000001295$) 4 Eylül’de tüccarlar tarafından zirveye yerleşti. Ancak şu anda ayılar daha baskın görünüyor.

Grafikte, SHIB fiyatı gidilecek ilk nokta (0,000001188 $) gibi görünüyor. SHIB grafiğinde gösterilen bir diğer veri, 20 günlük hareketli ortalamanın düzleştiği ve RSI’nin orta noktasının hemen altında olduğudur. Bu veriler bize, ayıların güçlü yanları ile yukarı yönlü yönlerinin kabaca eşit olduğunu gösteriyor. Saba bizim belirlediğimiz fiyatın altına düşerse 0.0000010’u beklemek hata olmaz. Tersine, Shiba fiyatı günlük 20 EMA’nın üzerine çıkarsa, 0.0000018 saniye bekleyebiliriz.

Dogecoin (DOGE)

SHIB’nin bir numaralı rakibi olan Dogecoin (DOGE), bir süredir 0.056 anlık desteğinin üzerinde kalmaya devam ediyor. Ancak boğalar DOGE fiyatını yukarı itmekte zorlanıyor ve bunun en önemli nedeni küresel ekonomik kriz. Diğer bir neden ise DOGE coin hakkında henüz netlik kazanmayan iftiraların olması.

Günlük DOGE düşüşü, EMA 20 ve negatif bölgedeki RSI, direnç yolunun yeni başladığını gösteriyor. Bu verilerden, ayıların DOGE fiyatını 0,06’nın altında tutmak için ellerinden geleni yaptığını görebiliyoruz. Ayılar tekliflerinde başarılı olursa DOGE fiyatının 0,05’in altına düşmesini beklemek yanlış olmaz. Bu olumsuz verinin geçersiz olması için Dogecoin fiyatının gün için 0.067’nin üzerinde kapanması gerekiyor. DOGE bunu başarabilirse 0.09 seviyesini görebileceğini düşünüyoruz.

En son kripto para haberlerihayır Güncel Altcoin Haberleri“Ne”ye ilk ulaşan siz olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın