medyauzmani.com

Shiba Eternity çıktı: nasıl indirilir?

Shiba Inu tarafından geliştirilen mobil dijital kart oyunu Shiba Eternity, iOS ve Android platformlarında mevcut. Oyunu başlattıktan birkaç dakika sonra; Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabı, yeni bir gönderiyle uzun bekleyişin sona erdiğini ve geliştiricilerin merakla beklenen oyunu iOS ve Android için uygulama mağazalarında kullanıma sunduğunu duyurdu. Shytoshi Kusama takma adı altında geliştirici Shiba Inu, konuyla ilgili ayrı bir gönderi yaptı ve oyuncular için kapsamlı bir rehber yayınlayacağını belirtti.

iletilen ayrıntılara göre; Shiba Inu, ilk duyurusunda oyunun küresel indirme tarihinin 1 Ekim olacağını belirtti. Ancak daha sonra çıkış tarihi birkaç gün ertelendi. Bu arada geliştiriciler, oyunu piyasaya sürülmeye tamamen hazırlamak için son rötuşları yaptı.

Shiba Eternity nasıl oynanır?

Öte yandan, sonsuz Chiba oyunu. 7 yaş ve üzeri kullanıcıların Android’de, 9 yaş ve üzeri kullanıcıların ise iOS’ta oynaması önerilir. Oyunu indirmek isteyen Android kullanıcılarının Android 9 veya sonraki nesil sürümüne ihtiyacı var. Oyun, iOS 11 veya en yeni nesil işletim sistemi sürümü ile iOS’ta oynanabiliyor. Görünüşe göre binden fazla kullanıcı oyunu Android’de zaten indirmiş. Shiba Eternity, Shiba Inu geliştiricileri tarafından dünyanın en karmaşık dijital kart oyunudur. Oyunda 500 koleksiyon kartı, 10.000 shiboshi, 21 özel güç, 11 negatif güç ve 87 farklı kart özelliği bulunuyor.

Oyunda şu anda iki farklı mod bulunuyor. Modlardan biri, kullanıcılara standart bir mobil oyun deneyimi sunar. Diğer mod ise NFT ve “Play-Win” özelliklerini içeren bir versiyondur. Shiba Eternity, Shiba Inu tarafından üretilen Shiboshi NFT koleksiyonundan NFT’leri kullanan karakterlerden oluşan 500’den fazla dijital kart içerir. Oyunun ayrıca, kullanıcılara oyunu nasıl oynayacaklarını gösterecek kısa bir tanıtım öğreticisi içermesi planlanıyor.

Oyuncular Shiba Eternity’yi günde ortalama 59 dakika oynayabilir. Bununla; Shiba Eternity, oyuncuların herhangi bir yükseltme satın almasını gerektirmez. Oyuncular ayrıca ellerindeki oyun kartlarıyla rekabet ederek ve dijital varlıklarının boyutu ne olursa olsun onlara oynama ve kazanma fırsatı vererek başarılı olabilirler.

Shiba Eternity oyunu nasıl indirilir?

Oyuncular, aşağıdaki bağlantılara tıklayarak oyunu Google Play Store veya Apple App Store’dan indirebilir:

Android: İndirme bağlantısı

iOS: İndirme bağlantısı

diğer taraftan; Oyun gelirlerinin yüzde 45’i, uzun vadede Shiba Inu ekosistemini desteklemek için kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve yatırımlara bağışlanacak. Başka bir yüzde 5, SHIB “belirteçlerini” yakmak için kullanılacak. Kalan yüzde elli, oyunda rekabet avantajını korumak için harcanacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın