medyauzmani.com

Shiba Inu Shiba Eternity, Investing.com tarafından dünya çapında Android ve iOS’ta piyasaya çıkıyor

© Reuters

Investing.com – Shiba topluluğunun merakla beklediği oyun Shiba Eternity, Avustralya ve Vietnam’dan sonra iOS ve Android uygulama marketlerinde yerini aldı ve tüm dünyadaki oyuncuların kullanımına açıldı.

Shiba Inu yol haritasında önemli bir kilometre taşı olan Shiba Eternity oyunu, Shiba ekosisteminin çok önemli bir uygulaması olarak görülüyor. Çünkü Eternity, SHIB arzını azaltmak için karının %5’ini yakmayı vaat ediyor.

Shiba Ölümsüzlüğü büyük ilgi görüyor

Resmi çıkışından sonra büyük ilgi gören oyun, ( ) Play Store’da 10 binden fazla indirildi ve şu anda 5 üzerinden yapılan reytingde 4,9 yıldıza sahip. ( ) App Store’da Shiba Eternity, en çok indirilen ikinci kart oyunu.

Shiba Eternity’nin lansmanının ardından Shiba Inu’nun en önemli geliştiricilerinden Shytoshi Kusama, oyunu geliştirmeye devam ettiklerini ve oyuncu için kapsamlı bir rehber hazırlamaya başladıklarını söyledi.

Oyun hakkında yorum yapan bazı kişiler, kripto para birimiyle ilgilenmeyen kişilerin Shiba Eternity ve Shiba Inu markalarını tanıyacağını düşünüyor. Shiba Eternity, kripto para birimleri hakkında farkındalık yaratmak ve SHIB tokeninin yakılmasına katkıda bulunmak açısından ekosistem için önemli bir uygulama olarak görülüyor.

Öte yandan, Shiba geliştiricileri Metaverse alanında ilerlemeye devam ediyor. Bu hafta Team Shiba, Metaverse alanındaki üçüncü konseptleri olan Canyon konseptini tanıttı. Shiba Inu, kapsamlı görsel deneyime sahip Third Floor Studios (TTF) ile ortaklaşa Web3 projeleri geliştiriyor.

Belirteçteki son durum

SHIB tokeni, Elon Musk’ın hafta başında Twitter’daki teklifini yenilemesinin ardından dolaylı talep gördü, değerini yaklaşık %7 artırdı ve 0.0001180 dolarda zirve yaptı. Dün kısmi bir düşüşe tanık olan kripto para, bu hafta yaklaşık %5 kazançla ilerliyor, bugün ise 0.0000115 dolarda sabit kalıyor.

Yazarı: Günay Caymaz

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın