medyauzmani.com

Shuttle Pharmaceuticals 4,5 milyon dolarlık hak arzı gerçekleştirecek Yazar Investing.com


© Reuters.

ROCKVILLE, Md. – Özel bir ilaç şirketi olan Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc. (NASDAQ:SHPH), bugün 4,5 milyon dolara kadar para toplamak üzere bir Hak Arzı başlatma planını duyurdu. Teklif, mevcut SHPH hissedarlarının adi hisse senedi, varantlar ve bağlı kuruluşu Shuttle Diagnostics, Inc. hisselerinden oluşan birimleri satın almalarına olanak tanıyacak.

Şirket, birimlerin kapanıştan önceki beş işlem günü için SHPH adi hisse senedinin hacim ağırlıklı ortalama fiyatının (VWAP) %90’ı üzerinden fiyatlandırılacağını açıkladı. Her bir birim, bir adet adi hisse senedi, 2,35 $’dan ek bir hisse satın almak için bir varant ve Shuttle Diagnostics’te bir hisse senedi yüzdesi içerecektir.

Finansman sağlamaya yönelik stratejik bir hamle olarak SHPH, birimlerin 2,25 milyon dolarlık kısmını satın almayı taahhüt eden SRO LLC ile bir anlaşmaya vardı. SRO LLC ayrıca, Haklar Arzının hedefine ulaşmaması halinde satılmayan birimleri 2,25 milyon dolara kadar satın alma taahhüdünde bulundu.

Georgetown Üniversitesi Tıp Merkezi öğretim üyeleri tarafından kurulan Shuttle Pharmaceuticals, kanser hastaları için radyasyon tedavisinin etkinliğini artırmaya yönelik tedaviler geliştirmeye odaklanıyor. Şirket, radyasyona duyarlı hale getiriciler geliştirerek kanser tedavi oranlarını ve hastaların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.

Bu makalede yer alan bilgiler Shuttle Pharmaceuticals Holdings, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın