medyauzmani.com

Tanınmış Bir Uzman, Chainlink Fiyatlarının Artabileceğini Tahmin Ediyor!

Kripto para dünyasının ünlü yüzlerinden uzmanlar Tyler Swope En son haberleri yayınladığı bir videoda paylaştı. Videosunda 2020 yılında yayınladığı blogunda bahsettiği NFT baskı yöntemlerini anlattı.
Blog yazısında, sabit NFT birimleri ve dinamik NFT birimlerinin yanı sıra Oracles’ı veri aktarmak, iletişim kurmak ve birbirleriyle etkileşim kurmak için kullanacak akıllı sözleşmeler olduğunu söyleyerek NFT sektörünün gelişimini gösterdi.

Ayrıca Oracle, NFT’lerin yazdırılması ve yazılması, iş hedefleri ile tutarlı ve mevcut durumu görmek için NFT olmayan veri ve sistemlerin kullanılmasına izin verdiğini söyledi.

En son güncelleme ile NFT’ler, belirteç standartları olarak ERC-721 ve ERC-1155 belirteçlerini kullanır. Araştırmacı Swope’a göre standart bir şekilde açıklanan göstergeler gerçek gerçekle örtüşmemektedir. Öte yandan Daily Hodl’ın dediğine göre Chainlink oracle sistemini kullanan güçlü NFT’ler gerçek dünya verilerine göre değişiyor. Bu sözler üzerine, Tyler Swope Ayrıca NFT’lerin Ekim 2020’den beri uçmakta olan VRF (Verified Randomness Generator) makinesi ile güçlü sonuçlar alabileceğini söyledi.

Chainlink, Blog Yazısında NFT Geliştirme Stratejilerini Tartışıyor
NFT projelerinden Ether Cats başta olmak üzere diğer projelerde var olan Chainlink VRF’yi mimarisinde kullandığı söylense de bu projelerin gerçek dünya olaylarını ekleyerek tokenlere artı değer katabileceği söylendi. NFT altyapısı. Başka bir deyişle, bu, NFT oyun kartlarının oyun sırasında rastgele karıştırılabileceği ve aynı zamanda kazananlar belirlenerek ödemelerin oluşturulabileceği anlamına gelir.

Chainlink blog yazısında NFT’nin gelişimine değindikten sonra sistemin yönetim yapısından da bahsetti. Blog gönderisine göre dijital kimlik doğrulama eklentisini tercih eden kullanıcılar, veri yönetim sistemine sahip olduklarında mevcut yazılımları kullanabileceklerini bildirdiler.

Chainlink’e göre: “Chainlink sisteminin akıllı sözleşmelerinin sağladığı fırsatlara bakacak olursak, bunlardan ilki kuşkusuz bu sözleşmelerin bilgilerinin doğrulanmasını kolaylaştıran blockchain sorunudur. Bir diğer önemli fırsat ise, çalışma süreci dışındaki çıktıların kullanıcı veritabanına eklenmesine izin verir.”
Tyler Swopebahsi geçen fırsatların hepsinin Chainlink’in LINK tokenlerine olan talebi artırabileceğini söyledi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın