medyauzmani.com

Tanınmış Bir Uzman Ethereum Tahminlerini Açıkladı!

Ethereum bugün yüzde 2. Bu nedenle ETH, Amerikan dolarının 400 dolarlık direncini kırdı. Ünlü uzmanlardan Ayuş Jindal Konuyla ilgili 408 doları geçen ETH’nin önemli ölçüde yükseleceği söyleniyor.

ETH’nin fiyatı Bugünkü ralli ile 400-402 dolarlık direnci aştı ve pozitif bölgesine döndü. Ayrıca bugünün dört saatlik grafiğinde 395$’da düşüş eğiliminin üzerinde bir kırılma oldu. Jindal’a göre 408 doların üzerindeki miktar bunun üzerine çıkacak gibi görünüyor.

Ethereum nedir?

alt kurtarma deneyimini yaşayın ETH’nin fiyatı, ABD doları karşısında 370$ civarında destek bulmayı başardı. Ancak bu yükseklik ayıların çoğalmasına izin vermedi. Sonuç olarak ETH, 385 doların üzerinde güçlü ve umut verici bir konuma girdi.

Daha da önemlisi, dört saatlik Ethereum/Dolar grafiğinde 395 dolarda bir kırılma ve direnç oldu. Paritenin mevcut işlem hacmi 420 dolar seviyesine ulaştı. Jindal, 408 doların üzerinde kapanışın ETH için bir başarı olacağını söyledi. Şu anki haliyle Jindal, şimdiye kadar tahminlerini karşılamış görünüyor.

Önümüzdeki saatlerde neler olacak?

Uzmanlara göre bir sonraki direnç görülecek 420 dolar olacak. Mevcut istatistikler bu seviyenin de aşıldığını gösteriyor. Bir uzman, ETH’nin 450 dolara yükseleceğini tahmin etti.Uzman, madeni paranın fiyatının 408 dolara düşmesi de ETH’de bir düşüşe işaret edecek.

Analistler, ETH düşerse bir sonraki alanlardan birinin 390 dolar olmasını bekliyorlar. Ancak bu rakamın altında, ayıların 370 dolar aradığı bir destek bölgesi olacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın