medyauzmani.com

TransMedics 2023 yılı sonuçlarını 26 Şubat’ta açıklayacak Yazar Investing.com


© Reuters.

ANDOVER, Mass. – Organ nakli tedavisinde uzmanlaşmış bir tıbbi teknoloji şirketi olan TransMedics Group, Inc. (NASDAQ:TMDX), dördüncü çeyrek ve 2023 yılının tamamına ilişkin mali sonuçlarını 26 Şubat 2024 tarihinde piyasa kapandıktan sonra açıklayacak. Duyuru bugün yapıldı ve şirket yönetiminin aynı gün 16:30’da ET’de kazanç raporunu tartışmak üzere bir konferans görüşmesi düzenleyeceği belirtildi.

Çağrı hem yerli hem de uluslararası yatırımcıların erişimine açık olacak. Katılımcılar Amerika Birleşik Devletleri içinde (866) 807-9684 numaralı telefonu veya ülke dışından gelen aramalar için (412) 317-5415 numaralı telefonu arayarak ve TransMedics görüşmesine bağlanmayı talep ederek görüşmeye katılabilirler. Ayrıca, canlı bir web yayınının yanı sıra arşivlenmiş bir versiyon da TransMedics web sitesinde “Yatırımcılar” bölümü altında sunulacaktır.

Merkezi Andover, Massachusetts’te bulunan TransMedics, taşınabilir ekstrakorporeal sıcak perfüzyon ve transplantasyon için donör organlarının değerlendirilmesinde dünya lideri olduğunu iddia ediyor. Şirketin yenilikçi teknolojileri organ kalitesini korumaya, nakil öncesi organ canlılığını değerlendirmeye ve son dönem kalp, akciğer ve karaciğer hastalıkları olan hastalar için mevcut donör organ sayısını potansiyel olarak artırmaya odaklanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın