medyauzmani.com

Türkiye’deki ilk takas borsasını takas edin

Türkiye’deki ilk takas borsası servis aracı Kilidi açmak için çok az zaman kaldı. #Petolojix # Ekosistemin altyapı bloklarından birishuttleTakas çok yakın.

Türkiye’nin geleceği büyük bir güçle inşa ediliyor.

ShuutleSwap’ın avantajları nelerdir?

  • ShuutleSwap ile yazılım bilgisi ve çok düşük işlem ücretleri olmadan saniyeler içinde jetonlarınızı oluşturabilir ve serbest bırakabilirsiniz.
  • Topluluk geliştirmeleri ve teknik destek konusunda yardım alabilirsiniz.
  • Telegram gruplarına katılarak gelişmeleri kolayca takip edebilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Telgraf adresi:

Petkologix nedir?

Bitcolojix, ekosistem için bir platform olarak oluşturuldu.

servis aracı

Ekosistem nasıl çalışır?

çevre sistemi BTCIX ağı Blockchain ağı üzerine inşa edilmiştir.

hızlı ve güvenli : BTCIX zincirinde bir blok oluşturmak 5 saniyeden az sürer. BTCIX ağı, kısa bloklar üretmenin yanı sıra ek güvenlik hususları ile de öne çıkıyor.

ölçeklenebilir : Blok boyutunun 90 milyon gaz olarak tasarlanmış olması, blokların aldığı işlem sayısını da büyük ölçüde artırıyor.

geliştirmeye açık : Gelişmiş DApp’lere entegre edilebilir ve geliştirmeye açık olabilir.

Birlikte çalışabilirlik ve çoklu iş parçacığı desteği Btcix zinciri, Ethereum Sanal Makinesi (EVM) üzerine kuruludur ve başta ETH olmak üzere tüm EVM uyumlu zincirlerle birlikte çalışabilirlik etrafında inşa edilmiştir. Herhangi bir EVM uyumlu blok zincirinde geliştirilen herhangi bir proje, Btcix blok zinciri ekosisteminde kolayca çalıştırılabilir.

En son kripto para haberleri E güncel bitcoin haberleri Haberlere ilk ulaşan olmak istiyorsanız Konumumuz Takip edebilirsin.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın