medyauzmani.com

Ünlü Analist 2021 AltCoin Burst Projesi Hakkında Konuştu

Hızla değişen kripto para dünyasının 2021’de karşılaşacağı değişikliklerin getirilerini gerçekleştirmek. bozuk para masası Anonim sunucu, yeni yılda beklenmedik bir alternatif para biriminin aniden yükseleceğini ifade edecektir.

Analizde çok başarılı bozuk para masası son yayınında edebiyat Alternatif para biriminin büyüme için büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtti. Açıklamalarında, madeni para ararken incelediği kriterlerden bahsetti.

“Yeni bir altcoin keşfetmek için çıktığımda aradığım altcoinin sahip olmasını beklediğim bazı kriterler var. Bu kriterler bir araya geldiğinde kullanıcılara ciddi para kazanma fırsatı sağlıyor. Bu kriterlerden bahsetmek gerekirse, her şeyden önce arka planda iyi bir tokendir.Öte yandan daha az doygun bir alana inşa edilmelidir.Ayrıca ortaya çıkan sorunları hızlı bir şekilde çözme ve bu işlemi deneyen ilk kişi olma yeteneği çok yüksektir. benim için önemli.Araştırmamda Litentry’nin adeta bir altcoin olduğu söylenebilir.Son dönemde bu kritere sahip tek kişi.

Litentry güncellemeleri hakkında açıklamalar

Litentry’nin CoinGecko’daki piyasa değerine bakıldığında, geçen hafta yaklaşık %23.7 düşüşle 8.69 $’lık başlangıç ​​değeriyle 186. sırada yer alıyor. LIT protokolü, alt tabaka sistemi üzerine kurulmuştur. Projenin amacı, merkezi olmayan tanımlayıcıları, doğrulamayı, kredi hesaplamasını ve Lite Parper’a göre sınıflandırmayı toplamaktır.

köşe ofis LIT analisti, altcoinin gözüne çarpmasının en önemli nedenini ise şu şekilde dile getirdi: “Beni Litentry’ye çeken en önemli özelliklerden biri, sorunu merkezi olmayan bir finansal sistemde çözmenin yoluydu. Hiçbir altyapıyla karşılaşmadım ya da görmedim. Bu, daha önce Cryptocurrency sistemlerinde kimlik doğrulama fırsatı sağlar.

Sanal para sistemlerinde sanal cüzdan adresleri için kullanıcı kimliklerinin doğrulanabilmesi, merkezi olmayan finans sisteminin en büyük dezavantajı olmuştur. Bu duruma bir çözüm bulmanın yanı sıra, birçok farklı hizmeti sunabilen yazılımlara sahip olmaları arasında büyük bir fark var. ”
Ayrıca açıklama yapan uzman analistin bir başka açıklaması, LIT ve Polkadot ile işbirliği hazırlıklarının da artacağını doğruladı,

“Bu değişim hareketinin Polkadot’ta başlatılan bir paraşüt olduğu varsayılabilir. Polkadot altyapısındaki projelerin yüksek potansiyeline bakmak, LIT’in sahip olabileceği potansiyeli gösterecektir.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın